אחסון וורדפרס

וורדפרס היא אחת ממערכות ניהול התוכן המוכרות והטובות בעולם. היא משמשת הרבה אתרים מובילים ומותאמת בקלות לצרכי הלקוח השונים. וורדפרס מותאמת למגוון של אתרים, כמו בלוגים , אתרים מסחריים, ועוד. היא פלטפורמה מושלמת לאלו שמתחילים להתעסק בתחום האתרים כיוון שלא דורשת ידע טכני מורכב או ידע בקידוד מהמשתמש. ולכן, אם אתם מתכננים לפתוח אתר וורדפרס עליכם להבין איזו חברת אחסון תתאים ביותר לצרכים שלכם. שירותי אחסון וורדפרס איכותיים יציעו ביצועים טובים מבחינת מהירות , אבטחה טובה ועוד. 

חלק משירותי האחסון הקיימים בשוק כיום

שירות אחסון Hostinger

שירות אחסון זה מציע ביצועים מצוינים, זו חברה שנמצאת בצמיחה וקיים לה קהל ממליצים רחב כיוון שיש בה יתרונות רבים, היא מציעה מחירים נמוכים וכוללת פיצ'רים כמו גיבויים אוטומטיים, תת-דומיינים ללא הגבלה, אחסון בלתי מוגדל, תמיכת לקוחות סביב השעון, שרתים ב7 מדינות ועוד פיצ'רים נוספים אחרים. 

שירות אחסון יופרס

שירות אחסון זה מספק ממשק ניהול נוח מאוד למשתמש, האחסון איכותי ,מהיר והשירות מתמקד אך ורק באחסון לאתרי וורדפרס עם ממשק שלם שפותח לניהול אתרים בנוחות המיטבית למשתמש. יופרס נותנים לכם את האפשרות לבחור מיקום השרת שלכם בין אם מדובר בישראל ,אירופה או ארה"ב. יופרס מביאה איתה אבטחה גבוהה, דו"ח אחסון, תמיכה טכנית, עמידה בעומסים כבדים ועוד פיצ'רים אחרים.

שירות אחסון ה-JetServer

זוהי חברת אחסון ישראלית שמציעה מגוון רחב של חבילות לסוגי אתרים שונים, היא מספקת ממשק ניהול אינטואיטיבי ונוח למשתמש, הביצועים שלה טובים מאוד, והמחירים שהיא מציעה נוחים למדי ללקוח. השירות מספק נפח אחסון בלתי מוגבל, תעבורה בלתי מוגבלת, תעודות SSL חינם, גיבויים, בסיסי נתונים לא מוגבלים, חומת אש, לוח ניהול ועוד פיצ'רים אחרים.

> קבלו המלצה על מאגרי תמונות איכותיים

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים