מאגר תמונות מומלץ

כולנו יודעים שיש מיליוני תמונות באינטרנט. יש לנו את כל הזמן להסתכל עליהם וליצור תוכן עבור הלקוחות שלנו. אבל זה לא קל למצוא תמונה שאנחנו אוהבים ומשתפים עם החברים והקולגות שלנו. מאגר התמונות הוא אחד המקורות החשובים ביותר לתוכן. זהו מקור השראה שיכול להוביל לרעיונות תוכן מעולים.

מאגר התמונות שאנו ממליצים עליו הוא ImageNet. זהו ערכת נתונים ידועה המכילה מיליוני תמונות ושימשה להכשרת מערכות AI לזיהוי תמונות. מסד נתונים זה משמש גם לכיתוב תמונות ויצירת דיאלוגים. עבור וידאו. אנו יכולים להשתמש במערך הנתונים הזה כדי לאמן מערכת זיהוי תמונה ודיבור שמתרגמת משפטים קצרים בצורה יעילה ככל האפשר. התמונות שאנו רוצים לתרגם מסומנות במשפט מסוים, והתרגום מתבצע בזמן אמת – לאחר מכן נוכל לבדוק את נכונות התרגומים נטו. אנו גם נראה לך כיצד להכניס פקודות קוליות לטקסטים המתורגמים ממערך הנתונים הזה, כך שתוכל לבצע כמה שינויים במידת הצורך. 

מאגר תמונות מומלץ הוא אחד המשאבים החשובים ביותר לכל עסק. זה עוזר ביצירת רעיונות תוכן וזה גם עוזר בזיהוי התמונות הנכונות לנושא נתון. כאשר יש לך נושא שאתה רוצה למכור, התמונות שלך יכולות להיות הגורם החשוב ביותר שיעשה או ישבור את החברה שלך. למסד נתונים טוב לעולם לא יהיו מספיק תמונות כדי לכסות את כל הצרכים שלך. אם כן, הבעיה עבורך היא שכל התמונות הללו יצולמו ממקומות שונים, מה שקשה להתאים אותן זו לזו. מאגר התמונות צריך לכלול מודעות עבור מוצרים ושירותים וכן נקודות מפתח לגבי הנושא הספציפי . הדרך הטובה ביותר לגרום לזה לקרות היא באמצעות אותן תמונות בהקשרים שונים. אם המוצר או השירות שלך קשורים לעיר, קבוצת ערים, מדינה או אפילו מדינה ספציפית, תוכל להשתמש בדיוק באותן תמונות עבור כל אותם אזורים. 

לכן אנחנו צריכים דרך טובה יותר למצוא את התמונה המתאימה למטרה מסוימת או אפילו לקהל מסוים. אנחנו צריכים מאגר תמונות כמו שתמצאו באתר Killermedia שיעזור לנו למצוא תמונות רלוונטיות ללקוחות שלנו, לקהל היעד שלהם, או אפילו לעצמנו.

 

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים

קידום אתרים

ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לבנות את האתר שלך עם איש מקצוע שבונה אתרים בצורה מקצועית. יש הרבה יתרונות שמגיעים עם זה. נדון בנקודות הבאות:

קרא עוד »