מאגר תמונות מומלץ

כולנו יודעים שיש מיליוני תמונות באינטרנט. יש לנו את כל הזמן להסתכל עליהם וליצור תוכן עבור הלקוחות שלנו. אבל זה לא קל למצוא תמונה שאנחנו אוהבים ומשתפים עם החברים והקולגות שלנו. מאגר התמונות הוא אחד המקורות החשובים ביותר לתוכן. זהו מקור השראה שיכול להוביל לרעיונות תוכן מעולים.

מאגר התמונות שאנו ממליצים עליו הוא ImageNet. זהו ערכת נתונים ידועה המכילה מיליוני תמונות ושימשה להכשרת מערכות AI לזיהוי תמונות. מסד נתונים זה משמש גם לכיתוב תמונות ויצירת דיאלוגים. עבור וידאו. אנו יכולים להשתמש במערך הנתונים הזה כדי לאמן מערכת זיהוי תמונה ודיבור שמתרגמת משפטים קצרים בצורה יעילה ככל האפשר. התמונות שאנו רוצים לתרגם מסומנות במשפט מסוים, והתרגום מתבצע בזמן אמת – לאחר מכן נוכל לבדוק את נכונות התרגומים נטו. אנו גם נראה לך כיצד להכניס פקודות קוליות לטקסטים המתורגמים ממערך הנתונים הזה, כך שתוכל לבצע כמה שינויים במידת הצורך. 

מאגר תמונות מומלץ הוא אחד המשאבים החשובים ביותר לכל עסק. זה עוזר ביצירת רעיונות תוכן וזה גם עוזר בזיהוי התמונות הנכונות לנושא נתון. כאשר יש לך נושא שאתה רוצה למכור, התמונות שלך יכולות להיות הגורם החשוב ביותר שיעשה או ישבור את החברה שלך. למסד נתונים טוב לעולם לא יהיו מספיק תמונות כדי לכסות את כל הצרכים שלך. אם כן, הבעיה עבורך היא שכל התמונות הללו יצולמו ממקומות שונים, מה שקשה להתאים אותן זו לזו. מאגר התמונות צריך לכלול מודעות עבור מוצרים ושירותים וכן נקודות מפתח לגבי הנושא הספציפי . הדרך הטובה ביותר לגרום לזה לקרות היא באמצעות אותן תמונות בהקשרים שונים. אם המוצר או השירות שלך קשורים לעיר, קבוצת ערים, מדינה או אפילו מדינה ספציפית, תוכל להשתמש בדיוק באותן תמונות עבור כל אותם אזורים. 

לכן אנחנו צריכים דרך טובה יותר למצוא את התמונה המתאימה למטרה מסוימת או אפילו לקהל מסוים. אנחנו צריכים מאגר תמונות כמו שתמצאו באתר Killermedia שיעזור לנו למצוא תמונות רלוונטיות ללקוחות שלנו, לקהל היעד שלהם, או אפילו לעצמנו.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאפיינים חשובים בצימר
כיום במדינת ישראל קיימים אין ספור צימרים בכל הגדלים ומכל הסוגים, ולכן חשוב מאוד למקד את החיפוש שלכם...
קרא עוד »
אוק 19, 2018
סריקה לפי ברקוד – מערכת חיונית
דעו לכם כי מערכת סריקה לפי ברקוד של חניבעל מערכות יכולה לבצע סריקה של הברקוד שנמצא על גבי המסמך ולאחר...
קרא עוד »
נוב 29, 2020
סרט תדמית – הדרך הטובה ביותר להציג את העסק שלנו
כשאנחנו בוחרים להציג את העסק שלנו בפני קהל לקוחות, משקיעים, אנשי תקשורת או גורמים אחרים, אזי שיש לנו...
קרא עוד »
ינו 17, 2022