שירות מחשוב לעסקים פנימי או חיצוני – מה עדיף?

הצעד הראשון בבחירת ספק שירותי מחשוב לעסקים הוא לברר מה אתם צריכים ממנו ומה החוזקות שלו. זה יעזור לך להחליט לאיזה סוג של ספק שירותי מחשוב לעסקים ללכת.

שירות מחשוב פנימי הוא בדרך כלל חסכוני יותר מאשר חיצוני. אבל זה לא תמיד אומר שזה יותר טוב. איכות השירות ואמינות הציוד יכולים להיות שונים בין שירות מחשוב חיצוני לשירות פנימי.

פנימי מול חיצוני: היתרונות של שימוש במערכת מחשב פנימית כוללים:

שירותי מחשוב פנימיים הם הטובים ביותר עבור חברות שרוצות לשמור על פתרונות ותשתית IT משלהן. הם יכולים גם להיות חסכוניים יותר עם הגמישות להגדיל או להקטין לפי הצורך.

שירותי מחשוב חיצוניים הם הטובים ביותר עבור חברות שרוצות לנצל את הטכנולוגיה העדכנית ביותר מבלי לדאוג לניהול פתרונות ה-IT והתשתית שלהן. עם זאת, הם דורשים יותר השקעה מראש במונחים של זמן, כסף ומשאבים.

שירותי מחשוב פנימיים משמשים עובדי חברה לביצוע עבודתם. שירותי מחשוב חיצוניים משמשים עובדי חברה כאשר הם צריכים לגשת לנתוני החברה באינטרנט.

שירות מחשוב פנימי או חיצוני לעסקים?

שירות מחשוב עסקי חיצוני:

שירות מחשוב חיצוני לעסקים הוא חברה המספקת חומרת מחשב, תוכנה ושירותים לחברות אחרות. שירותים אלו יכולים לשמש חברה בכל גודל. לדוגמה, ספק אחסון בענן ברמה ארגונית כמו Box או Dropbox מציע שטח אחסון שניתן לגשת אליו לכל חברה עם חיבור לאינטרנט. סוג זה של שירות בדרך כלל אינו בבעלות החברה לה הם מספקים שירותים, אלא חוזה על ידי החברה המדוברת.

שירות מחשוב פנימי לעסקים:

שירות מחשוב פנימי לעסקים הוא חברה המספקת חומרת מחשב, תוכנה ושירותים לחברות אחרות בארגון שלהן באמצעות מחלקת ה-IT שלהם

צרו קשר: https://www.entersys.co.il

 

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים