הסרת תוצאות שליליות מגוגל

הסעיף הזה קצת שונה. זה מסביר למה גוגל כל כך חשובה לעולם השיווק. זה גם מראה כיצד אתה יכול להשתמש בכלי זה כדי להיפטר מתוצאות שליליות ולשפר את הדירוג שלך במנועי החיפוש.

בעבר, ידוע שגוגל מענישה אתרים שאינם עומדים בהנחיות שלה. זו בעיה גדולה לעסקים קטנים. אבל כעת, גוגל עובדת על פתרון בעיה זו. אם אתה מקדם אתרים, אתה יודע שלא כל התוצאות חיוביות. גוגל משתמשת באלגוריתמים שונים כדי לדרג אתרים. חלקם עשויים להיות טובים וחלקם עשויים להיות רעים. השאלה היא: איך נוכל להסיר את התוצאות הרעות מגוגל? לא כל התוצאות הרעות יוסרו. מדריך זה ילמד אותך כיצד לייעל את הדירוגים שלך על ידי הסרת תוצאות שליליות מגוגל. במאמר זה נעסוק ב: למה הם מתכוונים?

קידום אתרים גרוע הוא כאשר אתר אינטרנט אינו מדורג טוב בגוגל. ישנם סוגים שונים של תוצאות רעות כמו ספאם, תוכן כפול, ללא תיאורים וכן הלאה. הבעיה הגדולה ביותר היא שברגע שתסיר תוצאות רעות כאלה מהאלגוריתם של גוגל, זה יגדיל את הדירוג הכולל שלך.

הנזק שתוצאות שליליות גורמות

התוצאות השליליות של החיפוש בגוגל מהוות בעיה אמיתית עבור עסקים רבים. תוצאות שליליות יכולות להיגרם ממילות מפתח שגויות, מודעות ספאם, תוכן שגוי ועוד. זו הסיבה שחשוב באמצעות שירות ניהול מוניטין בגוגל NameCleaner להסיר את התוצאות השליליות הללו מחיפוש Google. Gmail הציגה תכונה ב-2014, הנקראת "השלמה אוטומטית" המאפשרת למשתמשים להקליד מילה והיא תציע אוטומטית מילים המכילות את המילה. תכונה זו אינה זמינה כעת ב-Yahoo, אך היא צפויה להתווסף בעתיד הקרוב.

אחת הסיבות הנפוצות ביותר לתוצאות שליליות בתוצאות החיפוש של גוגל היא דקדוק לקוי. על ידי שימוש במערכת כלים שיכולים לזהות ולתקן שגיאות דקדוק באופן אוטומטי, נוכל להסיר אותן מתוצאות החיפוש.

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים