כיצד לבחור דוגמאות למצבות דרך האינטרנט?

אחרי שנגמרת תקופת השבעה לאחר שאדם אהוב שהלך לעולמו, יש צורך להחליט איזו מצבה לבנות על קברו, כדי לחשוף אותם בתום שלושים יום. כיום אפשר למצוא דוגמאות שונות למצבות דרך אתר האינטרנט, אז אפשר להחליט ולהזמין, בצורה מהירה ונוחה.

כיצד בוחרים מצבה בצורה נכונה?

על מנת לבחור מצבה שיכולה להתאים לאדם אהוב ויקר שנפטר, עליכם לבחון תחילה דוגמאות למצבות באופן כללי, זאת על מנת שתוכלו לדעת מה מציעים לכם, מה קיים בשוק, איך המצבות נראות ומה יכול להתאים לכם. כדאי לציין שאפשר להזמין מצבות באופן ספציפי על פי הקטלוג של החברה, אך אפשר גם לבדוק אופציה להזמנה אישית על פי דברים מסוימים שאתם בוחרים לעצב ולהכין. בשני המקרים תצטרכו לבחור את האבן של המצבה וכן להחליט מה יהיה כתוב עליה.

מלבד השאלה איזו אבן לרכוש ומה יהיה כתוב עליה, אתם צריכים לקחת בחשבון את עלויות ההזמנה והעבודה עצמה. לכן, כדאי לתכנן מראש את גובה התקציב שלכם וכמה אתם מוכנים להשקיע ברכישה של מצבה. חשוב שהצעת המחיר שאתם מקבלים תכלול את כל המשתנים, כך תדעו בדיוק כמה עליכם להשקיע באופן כללי בפרויקט. יש גם משמעות לגודל ולשטח שעומד לרשותכם. יש מקרים בהם תרצו לקנות מצבה יחידה, אך במקרים שמדובר בקבר זוגי, אז אפשר לעשות מצבה כפולה. כמו כן, אם החלטתם לקבור את יקירכם לצד קבר ישן של קרוב משפחה, אפשר לבדוק אופציה כיצד לבנות מצבה אחת משותפת חדשה לשני הקברים.

אילו דוגמאות של מצבות תוכלו למצוא באינטרנט?

בעיקרון, הדוגמאות מתבססות על סוגי אבנים שונים. למשל, תוכלו למצוא מצבות מאבני שיש, קרמיקה, אבן ירושלמית, אבן חברון ועוד. הדוגמאות יכולות להיות בעיצובים שונים, בין אם מדובר בעיצוב בסיסי, מלבני או אחר, וכן בעיצובים מיוחדים, כלומר לייצר מהאבן צורה ספציפית מיוחדת, כזו שהולמת את יקירכם. מעבר לכך, כאמור, יש לחשוב על כל הנושא של הטקסט והדברים שאתם רוצים שיהיו כתובים על המצבה וכיצד הם יופיעו עליה.

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים