שיווק באינטרנט לעורך דין

שיווק משרד עורך דין הוא לא עוד פרסום גנרי שאנו מכירים. כדי לפרסם עורכי דין, עליכם להיות הרבה יותר יצירתיים. חיפוש אחר עו"ד במנועי החיפוש, מניב תוצאות רבות שלא תורמות יותר מידי למחפש. אז איך עושים את זה כמו שצריך?

שיווק באינטרנט לעורך דין

כשמדובר בשיווק באינטרנט, אתם יודעים שטקטיקות ואסטרטגיות מסוימות יכולות להיות יעילות יותר בענף אחד מאשר בענף אחר.

אם אתם באים לפרסם משרד עורך דין כמו של שחר חלה טוען רבני, כדאי שתיקחו בחשבון שהאסטרטגיות שונות בתכלית מכל פרסום אחר שאתם מכירים. ננסה במאמר זה ללמוד יותר על כך.

שיווק עו"ד ברשת

כשעבדתי בחברה לשיווק באינטרנט כבר קרוב לשמונה שנים, ראיתי אלפי אתרים, מאות אסטרטגיות מדיה חברתית ואינספור תוכניות פרסום מקוונות, זאת כדי להבין אילו גורמים עובדים הכי טוב בענף נתון.

כחלק מעבודתי כמפרסם, הדהים אותי כיצד תעשיות שונות יכולות להפיק תועלת שונה על ידי התאמת אסטרטגיית השיווק באינטרנט שלהן. היום תגלו את הכלים החיוניים לשיווק מקוון שכל משרד עורכי דין צריך להשתמש בו.

הכניסו קריאות פעולות חזקות באתר שלכם

קריאות לפעולה באתר שלכם, תגיד לאנשים מה אתם רוצים שהם יעשו כשהם יגיעו לאתר שלכם. זה מבטל את עבודת הניחוש עבור המבקרים שלכם ויכול לשפר את אופטימיזציה של יחס ההמרה שלכם.

קבעו את הפעולה החשובה ביותר שאנשים יכולים לבצע באתר שלכם או במודעת הפרסום או דף הנחיתה שהפצתם ברשת.

ציינו האם אתם רוצים שהם יתקשרו למשרד או שהייתם מעדיפים שימלאו טופס יצירת קשר ליצירת לידים. ברגע שאתם יודעים כיצד ברצונכם שייצרו אתכם קשר, וודאו כי ללקוחות הפוטנציאליים יהיה קל ליצור איתכם קשר באמצעות שיטת תקשורת זו.

אילו אפיקי פרסום מתאימים לשיווק עו"ד

ישנם כיום לא מעט אפיקי פרסום שיכולים להתאים עבור שיווק עורכי דין באינטרנט. החל מפרסום ממומן בגוגל אדס,  קידום אתרים אורגני SEO (מתאים אם יש לעורך הדין אתר אינטרנט, ואם לא? זה הזמן לבנות אחד ייצוגי), פרסום בפייסבוק לקהל יעד מתאים, פרסום דרך כתבות תוכן ממומנות בפלטפורמות ייעודיות כמו טאבולה או אאוטבריין ועוד.

הכנסו עכשיו לאתר שלנו – חברת דוליד.

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים

לוגו לעסק במחיר אטרקטיבי

הייחוד שאתם מעניקים לעסק שלכם תלוי במיתוג שלו ובאופי השירות. עיצוב לוגו שמשדר את אופי העסק עשוי לבדל את העסק שלכם ולהעביר את המסר בצורה

קרא עוד »
3 מאגרי תמונות מומלצים לאיורים

3 מאגרי תמונות מומלצים לאיורים

מאגרי תמונות הם הפתרון האינטרנטי האידיאלי לצורך שימוש הוגן בתמונות, או יצירות גרפיות אחרות, בעלות זכויות יוצרים, באופן ישיר על ידי המשתמש הממוצע, אשר מעוניין

קרא עוד »
עו"ד לדיני אינטרנט

איך לבחור עו"ד לדיני אינטרנט?

עו"ד לדיני אינטרנט מספק ייעוץ משפטי באספקטים שונים הקשורים לתחום האינטרנט כמו למשל הגנה על זכויות יוצרים ברשת, פרטיות ותנאי שימוש, לשון הרע ואספקטים נוספים.

קרא עוד »