טריידסטיישן מערכת מסחר בוולסטריט

כדי לסחור בבורסה, נצטרך את הכלים המתאימים שיאפשרו לנו לעשות זאת כמו שצריך. אחד מהם הוא מערכת המסחר של טרידדסטיישן המצוינת. מערכת זאת היא מהטובות ביותר שיש למסחר בשוק ההון בכל הרמות הדרושות.

טריידסטיישן מערכת מסחר בוולסטריט

כאשר באים לסחור בשוק ההון, צריך שיהיה קודם כל את הבסיס למסחר נכון ויעיל. ישנם דרכים רבות לעשות זאת אך כאן, אנחנו רוצים להביא בידיעתכם על אחת המערכות למסחר בשוק ההון מהמתקדמות ביותר שיש – מערכת מסחר בוולסטריט טריידסטיישן.

בין אם אתם חדשים במקצוע או וותיקים, טריידסטיישן תסייע לכם רבות בניהול תיק האישי שלכם בצורה חלקה, מקצועית ונקיה.

יסודות בשוק המניות

שוק המניות מורכב מבורסות, כמו בורסת ניו יורק ונאסד"ק, תל אביב 100 ותל אביב 25. המניות רשומות בבורסה ספציפית, המפגישה בין קונים ומוכרים ומשמשת שוק למסחר באותן מניות. הבורסה עוקבת אחר ההיצע והביקוש – ומחירם הקשור ישירות – של כל מניה.

שוק שונה ממה שאתם מכירים

שוק במניות הוא לא השוק הטיפוסי שלכם, בו אתם מוהגים לבקר פעם בשבוע ואתם לא יכולים להופיע ולקחת את המניות שלכם מהמדף כמו שאתם בוחרים מוצרים במכולת. 

סוחרים בודדים, מיוצגים בדרך כלל על ידי מתווכים – בימים אלה, לרוב זה מתווך מקוון. אתם מבצעים עסקאות במניות באמצעות המתווך, אשר עוסק בבורסה מטעמכם.

NYSE ונאסד"ק למשל, פתוחים בין השעות 9:00 עד 16:30 במזרח, עם פעילויות מסחר מקדימות ושעות אחר הצהריים שזמינות גם כן, בהתאם למתווכים שלכם.

טריידסטיישן לניהול פשוט יותר

עם מערכת טריידסטיישן המצוינת, תוכלו להיות בטוחים שאתם מוקפים במערכת תומכת, כזו שתביא לכם את היידע הדרוש ואת כל הטיפים הכי מקצועיים למסחר ריווחי.

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים