מה ההבדל בין משרת יועץ אבטחת מידע למנהל אבטחת מידע

ישנם הבדלים מעניינים בין יועץ לבין מנהל אבטחת מידע. במאמר זה, אנחנו הולכים לעסוק בצורה מקצועית במשמעות של למידת אבטחת סייבר. נלמד כיצד תוכלו להיות חלק ממערך עוצמתי של האנשים ששומרים על המידע החשוב בעולם.

 

מה ההבדל בין משרת יועץ אבטחת מידע למנהל אבטחת מידע?

מנהל אבטחת מידע

בכל חברת סייבר, יש אדם שהמקצוע העיקרי שלו הוא לנהל את מערכת הסייבר של החברה. אדם זה צריך להיות מקצוען בעבודתו ברמות הגבוהות ביותר, ולנהל את כל מערך המידע הרגיש והלא רגיש של החברה, ולמנוע כל ניסיון או חדירה למידע מעברייני סייבר בעולם.

 

יועץ אבטחת מידע

יועץ שעוסק באבטחת מידע, תפקידו העיקרי הוא לתת מענה למצבים שבהם מערך הסייבר של החברה אינו מכיר. אסטרטגיה ומחשבה מחוץ לקופסה היא חלק חשוב שצריך שיהיה ביועץ סייבר מקצועי ובעל ניסיון.

 

התחזית למשרות אבטחת סייבר

כיום, תחום אבטחת הסייבר חווה מחסור חמור באנשי מקצוע בעלי הסמכות אבטחת סייבר נכונות. על פי מספר הערכות, לכוח העבודה של אבטחת סייבר יהיו לפחות שלושה מיליון תפקידים לא מאוישים עד שנת 2021. הצמיחה בעבודה של אבטחת סייבר מחמירה את הבעיה.

 

עבודה בלי סוף

על פי נתוני הלשכה לסטטיסטיקה בעבודה, התחום צפוי לצמוח ב- 28% בממוצע בין 2021 ל- 2026 לעומת הצמיחה הממוצעת של שבעה אחוזים בתחומי העבודה האחרים.

דרישה זו, מהווה חדשות טובות למומחים הקיימים ולבוגרים החדשים שייכנסו לשוק העבודה כדי להמשיך בקריירה שלהם.

אם גם אתם רוצים לפתח קריירה מקצועית ומשגשגת בתחום הסייבר, אל תחכו למחר והירשמו כבר היום לאחד הקורסים הקיימים ברשתות השונות.

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים

לוגו לעסק במחיר אטרקטיבי

הייחוד שאתם מעניקים לעסק שלכם תלוי במיתוג שלו ובאופי השירות. עיצוב לוגו שמשדר את אופי העסק עשוי לבדל את העסק שלכם ולהעביר את המסר בצורה

קרא עוד »
3 מאגרי תמונות מומלצים לאיורים

3 מאגרי תמונות מומלצים לאיורים

מאגרי תמונות הם הפתרון האינטרנטי האידיאלי לצורך שימוש הוגן בתמונות, או יצירות גרפיות אחרות, בעלות זכויות יוצרים, באופן ישיר על ידי המשתמש הממוצע, אשר מעוניין

קרא עוד »
עו"ד לדיני אינטרנט

איך לבחור עו"ד לדיני אינטרנט?

עו"ד לדיני אינטרנט מספק ייעוץ משפטי באספקטים שונים הקשורים לתחום האינטרנט כמו למשל הגנה על זכויות יוצרים ברשת, פרטיות ותנאי שימוש, לשון הרע ואספקטים נוספים.

קרא עוד »