לוגו לעסק

לוגו הוא החלק החשוב ביותר בעסק. הם הדבר הראשון שאנשים רואים והם יכולים ליצור או להרוס עסק. לוגו צריך להיות מסוגל לייצג את החברה בצורה יעילה. זה גם צריך להראות מה החברה עושה וזה צריך להיות מזוהה בקלות על ידי הלקוחות.

לוגו לעסק צריך להיות קליט, בלתי נשכח וייחודי כדי שיוכל לבלוט מסמלים אחרים. הלוגו צריך להיות בעל עקרונות עיצוב טובים כי זה מה שייצג את החברה עוד שנים רבות. ללוגו טוב יהיה גם מסר ברור שקל לאנשים להבין במבט ראשון.

לוגו הוא סימן גרפי, סמל או סמל המשמש על ידי חברות כדי להיבדל מחברות אחרות. זה עשוי להיות סימן מילים או סמל. סמלי לוגו משמשים גם לזיהוי ארגונים וארגונים אחרים ללא מטרות רווח. לוגו הוא לרוב ההיבט המזוהה ביותר במיתוג החברה ולכן עשוי להיחשב לחלק החשוב ביותר בזהות החזותית של החברה. זה נכון במיוחד עבור חברות שאין להן מוניטין חזק מחוץ לאזור הקרוב אליהן, או שבהן שם המוצר או השירות סומן בסימן מסחרי.

מה חשוב שיהיה בלוגו?

לוגו הוא סימן או סמל גרפי בשימוש נפוץ על ידי עסקים גדולים וקטנים כאחד לקידום המוצרים והשירותים שלהם. לוגו הוא בדרך כלל סימן מסחרי, כך שהוא יכול לשמש רק את העסק שהוא מייצג. לוגו יכול להיות פשוט או מורכב. זה יכול להיות מופשט, סמלי או מילולי. האופן שבו נראה הלוגו של חברה משתנה לעיתים קרובות עם הזמן עם האסטרטגיה שלה ותרבות החברה.

הלוגואים הראשונים עוצבו בשנות ה-30 לשימוש במכוניות, משאיות ואוטובוסים. הם נוצרו על ידי אמנים שציירו אותם ביד חופשית ללא כל הכשרה פורמלית בעיצוב או רישום. הלוגואים של היום הם לרוב תמונות שנוצרו על ידי מחשב ומדויקות יותר מאלה שנוצרו לפני 80 שנה.

> קבלו מחיר עבור בניית כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אדם טל מלמד תחום שנקרא 'מאני האקינג' – מה זה אומר?
"מאני האקינג" נחשב היום לאחד התחומים הנפוצים והפופולאריים ביותר, היות ואנשים רבים מעוניינים למצוא את...
קרא עוד »
יול 21, 2020
שיווק באינטרנט לעורך דין
שיווק משרד עורך דין הוא לא עוד פרסום גנרי שאנו מכירים. כדי לפרסם עורכי דין, עליכם להיות הרבה יותר...
קרא עוד »
נוב 25, 2020
צילום מוצרים לאתרי אינטרנט – איך זה עובד
שירותי צילום מוצרים לאתרי אינטרנט פועלים בצורה מאוד פשוטה. בסך הכול מדובר על צילום מקצועי של כל מוצר...
קרא עוד »
דצמ 21, 2021