מה עושים אם המחשב איטי?

כל מי שהתעסק אי פעם עם מחשב, יודע מן הסתם עד כמה מחשב מהיר הוא מחשב נוח ויעיל, לעומת מחשב איטי מידי שממש הופך את החיים למעיקים ומציקים. מחשב איטי הוא מחשב שקשה להתנהל אתו. אם מדובר במחשב ביתי הרי שאפילו ההפעלה של המחשב תארך זמן רב וזה לבד יהיה מעצבן ומציק. מעבר לכך כל פתיה של תוכנה מסוימת תהיה איטית מאוד עד שלעיתים כבר נוותר על העבודה במחשב בגלל זה.

מחשב איטי בבית עסק או חברה, זה כבר גורם מעיק הרבה יותר מכל בחינה. אי אפשר לנהל עסק עם מחשב שהוא איטי מידי. זה הופך לעתים לבלתי אפשרי ממש רק בגלל הצורך להמתין זמן רב בין פעולה לפעולה, הדבר משבש את כל ההתנהלות. זה גורר תור ארוך וטיפול ממושך בלקוחות הממתינים, זה גורם לכך שהעסק או החברה אינם מסוגלים להתנהל בצורה נכונה ומהירה וכך למעשה כל העסק נתקע ולא מצליח להתקדם ולהתפתח בצורה הנכונה, ראו כאן לדוגמא.

מחשב איטי? – יש פתרון

אם גם אתם מזדהים עם הבעיה ואתם גם כן סובלים ממשב איטי מידי או מחשב שנתקע בכל פעולה פשוטה, חשוב מאוד שתבדקו מה אפשר לעשות עם הבעיה. ממש אין צורך להתמודד עם האיטיות המרגיזה של המחשב, במיוחד אם אפשר בקלות רבה לפתור את הבעיה מהשורש.

לעיתים מדובר בעומס יתר שיש במחשב, בדיסק הקשיח או אפילו על שולחן העבודה. מעבר לכך, לא פעם זה קורה בגלל תוכנות שהן למעשה לא שימושיות והן אלה שמכבידות כל כך על המחשב. הפתרון לכך הוא לפנות אל איש מקצוע שמבין ויודע איך וכיצד יש לטפל במחשב.

> קראו גם על שירותי ענן לעסקים!

 

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים