שירותי אבטחת מידע – להיות מוגנים מפני התקיפה הבאה

אבטחת מידע היא מכלול פרקטיקות שנועדו לשמור על אבטחת מידע אישי מפני גישה ושינוי בלתי מורשים במהלך אחסון או העברת נתונים ממקום למקום. כדי להיות מוגנים מפני התקיפה הבאה, כנראה שתצטרכו להיעזר באבטחת מידע.

שירותי אבטחת מידע – להיות מוגנים מפני התקיפה הבאה 

אבטחת מידע מיועדת ומיושמת כדי להגן על המידע המודפס, האלקטרוני והפרטי, הרגיש והאישי האחרים, מפני אנשים בלתי מורשים. הוא משמש להגנה על נתונים מפני שימוש לרעה, חשיפה, הרס, שינוי והפרעה.

אבטחת מידע לעומת אבטחת רשת 

ניתן להשתמש באבטחת מידע ואבטחת סייבר להחלפה אך הם שני דברים שונים, קראו עוד במאמר מאת EXSITU. אבטחת סייבר היא פרקטיקה המשמשת לאבטחת התקפות מקוונות, ואילו אבטחת מידע היא תחום ספציפי הנמצא תחת אבטחת סייבר. אבטחת מידע מתמקדת בקוד הרשת והאפליקציה.

עקרון אבטחת מידע 

סודיות – היא אחת מהמרכיבים הבסיסיים של אבטחת מידע. הנתונים חסויים כאשר רק אנשים מורשים ניגשים אליהם. כדי להבטיח סודיות יש להשתמש בכל הטכניקות המיועדות לאבטחה כמו סיסמא חזקה, הצפנה, אימות והגנה מפני התקפות חדירה.

יושרה מתייחסת לשמירה על נתונים ומניעת שינויים בטעות או בזדון. טכניקות המשמשות לחיסיון עשויות להגן על שלמות הנתונים, שכן פושע רשת לא יכול לשנות נתונים כאשר הם לא יכולים לקבל גישה אליו.

חשיבות של הזמינות באבטחת מידע 

זמינות היא מרכיב בסיסי נוסף באבטחת מידע. היא חיונית כדי לוודא כי לא מורשים גישה אליכם ולנתונים שלכם, אלא שרק מי שיש לו הרשאה, יוכל לגשת אליהם כמו בלינק זה למשל. 

פירושו של זמינות באבטחת מידע הוא התאמת משאבי רשת ומחשוב לצורך חישוב גישה לנתונים ויישום מדיניות טובה יותר למטרות התאוששות מאסון.

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים

מזגן פוג'יצו

האם מזגן פוג'יצו הוא מומלץ?

מזגן פוג׳יצו מיוצר על ידי חברה אשר נמצאת בשוק מזה לא מעט שנים ולאורך כל הדרך היא ידועה באמינות ואיכות המזגנים שהיא מייצרת. מזגן כזה

קרא עוד »