השירותים המעודכנים של פרטנר טיוי

לפני כמה חודשים ביטלה פרטנר את הטבת נטפליקס חינם. מדובר בהטבה אשר אותה העניקה פרטנר עם השקתה את פרטנר TV. אז כזכור היא הכריזה על שיתוף פעולה חסר תקדים, הטבה חינמית של נטפליקס חינם למשך תקופה של חצי שנה. יתר על כן היא גם ייצרה אז את השלט עם הכפתור הייעודי לנטפליקס.

באותו זמן נטפליקס לא הייתה כל כך מוכרת לקהל הצופים הישראלי כך שמדובר היה בשיתוף פעולה יעיל במיוחד עבור שני הצדדים.

ההטבה החדשה של פרטנר טיוי

כאמור לאחרונה ביטלה חברת פרטנר את ההטבה של נטפליקס חינם והיא החלה ללכת על הצעה חינמית אחרת. ערוצי ספורט פרימיום חינם! מדובר על הטבה שהיא אמנם לתקופה מגבלת, אך עדיין מדובר בהטבה משמעותית. הקהל הישראלי כידוע חובב ספורט ומבחינת צופים רבים מדובר בנדבך חשוב מאוד. המטרה הייתה למעשה לפנות אל קהל היעד הספציפי הזה.

> בצעו השוואת מחירי אינטרנט וטלוויזיה באתר SmartCut

פרטנר חוזרת עם הטבת נטפליקס חינם

התבשרנו לאחרונה כי חברת פרטנר חוזרת לשווק ולהציע את ההטבה של נטפליקס HD חינם למשך תקופה של חצי שנה, אך הפעם ההצעה היא מעט שונה. למעשה ההצעה של נטפליקס בישראל עשויה להיתפס בעיניהם של חברות הטלוויזיה האחרות כאיום ולחילופין, כהזדמנות. חברת פרטנר טי וי בוחרת לראות את הדבר כהזדמנות לגיוס עוד מנויים והפעם של חבילות משולבות. ההצעה הנוכחית של חברת טי וי היא הצעה אטרקטיבית מאוד עבור אנשים השוקלים להצטרף לחבילת טריפל שזה כולל אינטרנט + טלפון קווי + טלוויזיה, או אנדל שזה כולל אינטנרט + טלוויזיה.

מחירים –

חבילת פרטנר טי וי טריפל כולל – טלוויזיה, קו טלפון ביתי עם 300 דקות שיחה לישראל ואינטרנט – תשתית וספק במהירות של עד 40 מגה.

המחירים לחבילות אלו בין 129 ₪ ל – 139 ₪.

חבילת פרטנר טי וי באנדל כולל – טלוויזיה ואינטרנט תשתית וספק במהירות של עד 100 מגה.

מחירים – 129 – 139.

חברת פרטנר נהנית מגיוס מוצלח ויש לה כבר מעל ל118,000 מנויים. היא נהנית מפופולריות שהולכת וגדלה. חבילות נטפליקס נעות בין 30 ל – 50 ₪ לחבילה בהתאם לאיכות הצפייה.

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים