פתרונות ענן לעסקים בתקופת הקורונה

פתרונות ענן הן בעלי ערך מדהים כיום מכיוון שהם מאפשרים לעסקים קטנים עם תשתית וצוות מוגבל, לגשת לכלים סבירים שעוזרים להם לעשות עסקים ולצמוח. אם אתם בעלי עסק קטן ושוקלים מעבר לענן, מאמר זה הוא בשבילכם.

פתרונות ענן לעסקים בתקופת הקורונה 

כדאי להתחיל בהבנה של מהו הענן. מהו אחסון בענן. אם אתם ספקי שירותים ומעונים לספק פתרונות ענן לעסקים קטנים, חשוב לדעת היכן תוכל להוסיף את הערך הרב ביותר.

ישנן חברות רבות שמציעות שירותי ענן מתקדם לכל עסק, קטן או גדול. שירות זה הוא הכרחי להעמדת שירותים יעילים מולך הלקוחות. כמו בכל עסק, גם העסק שלכם חייב גיבוי כזה או אחר לנתונים החשובים שלו.

אפשרויות אחסון נתונים 

לפני מחשוב הענן, אנשים אחסנו את הנתונים האישיים שלהם בכוננים קשיחים ובכרטיסי זיכרון. אך מחשבים וטלפונים ניידים היו עלולים להיפגע או לאבד נתונים רבים, ועשויים היו לדרוש קרבה פיזית למכשיר על מנת לגשת לנתונים המאוחסנים. 

עסקים אחסנו את הנתונים שלהם בשרתים גדולים שמאוחסנים במרכזי נתונים ייעודיים אשר ניתן לגשת לנתונים רק על ידי משתמש הנכנס לרשת הארגונית, וייתכן שלא יהיה נגיש דרך האינטרנט או כאשר המשתמש נמצא בתנועה.

היום המצב הוא מדהים שכן כל חברה יכולה לאחסן את הנתונים שלה על שרתי חוץ הפזורים בעולם וכך, לדאוג שכל עובד בחברה יוכל לגשת אליהם בצורה קלה ופשוטה.

שמירה על נתונים 

תרשימים, קבצים גדולים, רשימות מלאי וכדומה, כהם רק חלק קטן ממה שכל עסק שומר לעצמו. כדי שכך זה יישאר, חשוב שהנתונים הללו יהיו מאוחסנים על ענן, מה שמבטיח שמירה הרמטית על נתונים ודוחות חברה ונתונים אחרים חשובים.

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים

צילום לאמזון

צילום לאמזון

פתיחת חנות באמזון יכולה לפתוח לכם דלתות רבות. למעשה מדובר באחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות. אחד הדברים החשובים ביותר המשפיעים על המכירות באמזון ובכלל

קרא עוד »