איך לבחור עורך דין לתביעה ייצוגית?

תביעות ייצוגיות המוגשת על ידי מספר אנשים אותם מייצג אותם עורך דין אחד או משרד עורכי דין, הן תביעות שבדרך כלל עוסקות בדיני עבודה או בדיני נזיקין, יש אנשים שיכולים לתבוע יחד מעסיק ויש כאלו שיתבעו חברת תרופות או תאגיד שפוגע באנשים ובסביבה, וכן, הדוגמאות הן קשות, שכיחות ומרובות. 

בגלל שכיום יש לא מעט סיבות להגשת תביעה ייצוגית, יש גם מספר רב של עורכי דין שיציעו את השירותים שלהם עבור מי שרוצה להגיש תביעה כזאת. 

אבל כיצד בוחרים עורך דין תביעה ייצוגית? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב :

מיומנות ומקצועיות – בתחילה יש לוודא שעורך הדין שאתם בוחרים מיומן ומקצועי וכי הוא עוסק ומומחה בתביעות ייצוגיות. חשוב לבחור איש מקצוע שהתנסה בתחום ומכיר את כל מה שקשור לתביעות ייצוגיות. חשוב לא להתפשר על עורך דין כללי- אלה לבחור איש מקצוע מומחה בתחום זה. 

סוג שירותים –  חשוב לבדוק איזה שירותים מציע משרד עורכי הדין ולוודא שהוא יכול לייצג אתכם לכל אורך התביעה גם אחרי הגשת מסמכים וכי עו"ד שבחרתם יכול לספק לכם ייצוג בבית המשפט. 

מחיר – יש לוודא שהמחיר של השירות ושכר הטרחה של עורך דין תואם את התקציב של כל מי שמשתתף בתביעה. 

אם תשימו לב לדגשים שהזכרנו תוכלו למצוא עורך דין תביעה ייצוגית טוב וכזה שיספק לכם את כל מה שאתם צריכים עבור קבלת הפיצוי ההולם ביותר לנזק שנגרם לכם. בכל מקרה חשוב תמיד להיעזר ומשפטנים מנוסים כדי לצלוח את הסיטואציה על הצד הטוב ביותר. מידע נוסף באתר https://www.shlomiweinberg.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פעילויות ODT לגיבוש, העצמה ומוטיבציה
אין חברה שלא רוצה עובדים שמחים, ערניים ומלאי אנרגיה. תכונות אלו משפיעות באופן ישיר על התוצאות של...
קרא עוד »
נוב 08, 2020
סרט מוצר שיווקי
מבלי להכיר אתכם באופן אישי, ברור כשמש כי בתור עסקים יש לכם מטרה ברורה: למכור, וכמה שיותר. הגדלת מחזור...
קרא עוד »
אפר 20, 2020
איך להיזהר מפני אתרים זדוניים?
אחת הבעיות הקשות ביותר שאנחנו מתמודדים איתה ברשת האינטרנט כיום, היא תופעה של אתרים זדוניים, אתרים לא...
קרא עוד »
מאי 10, 2020