איך לבחור עורך דין לתביעה ייצוגית?

תביעות ייצוגיות המוגשת על ידי מספר אנשים אותם מייצג אותם עורך דין אחד או משרד עורכי דין, הן תביעות שבדרך כלל עוסקות בדיני עבודה או בדיני נזיקין, יש אנשים שיכולים לתבוע יחד מעסיק ויש כאלו שיתבעו חברת תרופות או תאגיד שפוגע באנשים ובסביבה, וכן, הדוגמאות הן קשות, שכיחות ומרובות. 

בגלל שכיום יש לא מעט סיבות להגשת תביעה ייצוגית, יש גם מספר רב של עורכי דין שיציעו את השירותים שלהם עבור מי שרוצה להגיש תביעה כזאת. 

אבל כיצד בוחרים עורך דין תביעה ייצוגית? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב :

מיומנות ומקצועיות – בתחילה יש לוודא שעורך הדין שאתם בוחרים מיומן ומקצועי וכי הוא עוסק ומומחה בתביעות ייצוגיות. חשוב לבחור איש מקצוע שהתנסה בתחום ומכיר את כל מה שקשור לתביעות ייצוגיות. חשוב לא להתפשר על עורך דין כללי- אלה לבחור איש מקצוע מומחה בתחום זה. 

סוג שירותים –  חשוב לבדוק איזה שירותים מציע משרד עורכי הדין ולוודא שהוא יכול לייצג אתכם לכל אורך התביעה גם אחרי הגשת מסמכים וכי עו"ד שבחרתם יכול לספק לכם ייצוג בבית המשפט. 

מחיר – יש לוודא שהמחיר של השירות ושכר הטרחה של עורך דין תואם את התקציב של כל מי שמשתתף בתביעה. 

אם תשימו לב לדגשים שהזכרנו תוכלו למצוא עורך דין תביעה ייצוגית טוב וכזה שיספק לכם את כל מה שאתם צריכים עבור קבלת הפיצוי ההולם ביותר לנזק שנגרם לכם. בכל מקרה חשוב תמיד להיעזר ומשפטנים מנוסים כדי לצלוח את הסיטואציה על הצד הטוב ביותר. מידע נוסף באתר https://www.shlomiweinberg.co.il/

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים

צילום לאמזון

צילום לאמזון

פתיחת חנות באמזון יכולה לפתוח לכם דלתות רבות. למעשה מדובר באחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות. אחד הדברים החשובים ביותר המשפיעים על המכירות באמזון ובכלל

קרא עוד »