מחיר פיתוח אפליקציות – מידע חשוב

חושבים לממש את החלום שלכם ולפנות אל מפתח כדי שייצור עבורכם את האפליקציה עליה חשבתם מזה זמן רב? שלב אחד בדרך אליו תצטרכו להתייחס יהיה עלות הפיתוח. במאמר הבא נעשה לכם מעט סדר בנושא כדי לאפשר לכם להבין למה לצפות.

 

מחיר פיתוח אפליקציות – טווח רחב מאוד

עלויות פיתוח של אפליקציות יכולות להתחיל ב – 10,000 ש״ח ועד 100 אלף או מיליוני שקלים. הדבר יהיה תלוי בהמון פרמטרים וביניהם זמן הפיתוח, הדרישות שלכם בכל הנוגע לפיצ׳רים שצריכה להכיל האפליקציה, רמת ההשקעה הדרושה, האם יש פיצ׳רים שלא קיימים באפליקציות אחרות ומהי רמת המומחיות של המפתחים אליהם אתם פונים.

 

לאור העובדה כי המחיר פיתוח אפליקציות נקבע על פי פרמטרים רבים, נמליץ לכם להתמקד תחילה ברעיון ובתכנית שלכם כיצד ליצור את האפליקציה האיכותית ביותר וזאת כדי להעלות את הסיכויים שלאחר הפיתוח שלה תוכלו להתחיל להחזיר את ההשקעה ולהרוויח כסף.

 

שיתוף הלקוח במהלך פיתוח אפליקציה

חברה מנוסה בתחום פיתוח האפליקציות תדע לשתף אתכם, הלקוח, בכל הליך הפיתוח וזאת תוך כדי שהיא מתייחסת לכל דרישה או צורך שלכם. כך ניתן להיות עם היעד על הדופק בנוגע להתקדמות הפרויקט והעלות התקציבית הצפויה בכל רגע נתון. כך שתרצו לוודא כי אתם פונים אל חברה שפועלת בצורה השקופה ביותר.

 

העדיפו מפתח עם קוד נקי

גם אם מפתח מקצועי ידרוש מכם מעט יותר כסף בעבור פיתוח האפליקציה, תמיד יהיה כדאי להעדיף אחד כזה אם הדבר מתאפשר מבחינתכם. כך תוכלו לחסוך כסף רב שעלול ללכת לשיפור הקוד או מפתחים שיצטרכו לעבוד עליו ולנסות לשפר אותו. אז שימו לב כי אתם מתייחסים לאפליקציה עצמה ואיכותה לפני המחיר.

 

רוצים לקבל הצעת מחיר? פנו אלינו: https://www.npcoding.com/he/.

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים

לוגו לעסק במחיר אטרקטיבי

הייחוד שאתם מעניקים לעסק שלכם תלוי במיתוג שלו ובאופי השירות. עיצוב לוגו שמשדר את אופי העסק עשוי לבדל את העסק שלכם ולהעביר את המסר בצורה

קרא עוד »
3 מאגרי תמונות מומלצים לאיורים

3 מאגרי תמונות מומלצים לאיורים

מאגרי תמונות הם הפתרון האינטרנטי האידיאלי לצורך שימוש הוגן בתמונות, או יצירות גרפיות אחרות, בעלות זכויות יוצרים, באופן ישיר על ידי המשתמש הממוצע, אשר מעוניין

קרא עוד »
עו"ד לדיני אינטרנט

איך לבחור עו"ד לדיני אינטרנט?

עו"ד לדיני אינטרנט מספק ייעוץ משפטי באספקטים שונים הקשורים לתחום האינטרנט כמו למשל הגנה על זכויות יוצרים ברשת, פרטיות ותנאי שימוש, לשון הרע ואספקטים נוספים.

קרא עוד »