על הקשר בין אבטחת רשת לבין בחירה מושכלת של ספק אינטרנט

היום אנחנו עושים כבר כמעט הכל דרך האינטרנט. שומרים על קשר עם חברים ומשפחה ברשתות החברתיות, משלמים חשבונות ומזמינים מוצרים עם כרטיסי האשראי שלנו וכמובן שומרים מידע חשוב באתרי אחסון ושרתים מסוגים שונים. בדיוק בגלל זה נושא האבטחה של הרשת הוא חשוב מעין כמוהו ומי שלא מקפיד לוודא שהרשת אליה הוא מחובר אכן מאובטחת כראוי, עלול בהחלט להגיע למצבים לא נעימים כתוצאה מכך. רבים טועים לחשוב שאין כלל קשר בין הבחירה של ספק האינטרנט לנושא האבטחה ואנחנו רוצים להסביר לכם כאן מדוע אכן יש קשר ולמה זה הדבר הראשון שאתם רוצים לשים אליו לב.

תשתית יציבה וחזקה

אם אתם עדיין לא יודעים את זה, חשוב להכיר את העובדה שמצביעה על כך שפרצות האבטחה וחדירות הווירוסים מתרחשות בעיקר דרך חיבורים היושבים על תשתית אינטרנט ישנה, תקולה או שאינה מתוחזקת כראוי. ספק שעובד עם תשתיות חזקות, יציבות ומאובטחות כמו ספק itc למשל, יודע להבטיח אבטחה ברמה גבוהה הרבה יותר, וזאת לצד העובדה כי מדובר בחיבורים שהם מלכתחילה הרבה פחות חדירים ומוגנים ביותר.

תוכנות אבטחה נוספות

מעבר לתשתית, ספק אינטרנט מקצועי ידע תמיד להציע לכם תוכנות וכלים שונים להגנה על הרשת הביתית או המשרדית שלכם. כך למשל ספק אינטרנט itc יציע לכם תוכנות אנטי וירוס מתקדמות המיועדות לגלישה בטוחה, יאפשר להפעיל מערכת הגנה חכמה המתריעה על סכנות ואתרים זדוניים בזמן אמת ואפילו ידע ליצור קשר ולסייע כאשר מתגלה איום אבטחה קונקרטי. אם ספק שאתם יוצרים איתו קשר בכלל לא מעלה את העניין הזה ובטח אם אתם מנסים לשאול ולא ממש מקבלים תשובות ברורות, יש סיכוי בהחלט שמדובר בספק שלא ממש שם דגש על העניין הזה ואולי לא כדאי לבחור בו.

היכרות עם הצרכים של כל משתמש

כשאתם פונים לספק מקצועי כמו itc, כבר מהשלב הראשון הנציגים ינסו להבין מהם בדיוק השימושים שלכם באינטרנט כדי שיוכלו להציע לכם אבטחה מקסימלית לצד חווית גלישה איכותית כמובן. יש כאלה שצריכים את האינטרנט לגיימינג, אחרים לעבודה מהבית וכאלה שצורכים שירותים בסיסיים יותר. לכל שימוש אפשר להתאים מערכת אבטחה פרטנית וספק אינטרנט טוב בהחלט יקפיד לעשות את זה.

לסיכום, אם אתם רוצים להיות בטוחים שהרשת שלכם מוגנת, כדאי להתחיל קודם כל עם ספק אינטרנט מקצועי ואמין.

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים

אביזרי סקס לחד מיניים

אביזרי סקס לחד מיניים

מי שחד מיני יודע שכאשר בוחרים ללכת בדרך האמיתית – הכול יותר מהנה. אם אתם ממשים את התשוקה שלכם לאדם אחר – גבר או אישה,

קרא עוד »
ספק אינטרנט מהיר

ספק אינטרנט מהיר

מבררים על ספק אינטרנט מהיר? רוצים להיות בטוחים שאתם מקבלים מענה מקצועי וטוב, כזה שעונה על כל הדרישות ואף מעבר לכך? הבה ונראה מה צריך

קרא עוד »