ביג שוט: מה שונה מסחר בשוק ההון האמריקאי לעומת מסחר בשוק ההון בישראל?

מסחר בשוק ההון האמריקאי

יש כאלו הטוענים כי ישראל היא המדינה ה-51 של ארצות הברית, אך נראה כי אין זה המצב אם אנחנו מסתכלים לעומקם של דברים. יש הרבה מאוד הבדלים בין ישראל לארצות הברית ואחד הדברים הבולטים ביותר זה העובדה כי בארצות הברית הכל הרבה יותר גדול. כל מי שהיה בניו יורק יגיד לכם כי סדרי הגודל הם אחרים לגמרי מאלו שיש בתל אביב וכך גם בלוס אנג'לס או שיקגו. באותה מידה ניתן לומר כי סדרי הגודל של שווקי ההון בארצות הברית הם שונים לחלוטין מאשר אלו שבישראל (הצטרפו לשיח בפייסבוק https://www.facebook.com/Bigshotisrael). לכן ניתן לומר כי שוק ההון האמריקאי שונה מאוד משוק ההון הישראלי וזאת עקב העובדה כי בזה האמריקאי יש הרבה יותר שחקנים, הרבה יותר כסף, הרבה יותר אופציות השקעה ועל כן הרבה יותר הזדמנויות להרוויח.

האם יש הבדל בין משקיע שלמד ובין משקיע שלא למד את תחום ההשקעות?

אך לא הכול שונה בין שוק ההון הישראלי ובין שוק ההון האמריקאי תוכלו ללמוד זאת במכללת ביג שוט. מה שודמה בין השווקים זה העובדה כי בשני המקרים אנו יכולים להרוויח כסף רב וגם להפסיד כסף רב. על כן עולה השאלה איך נצמצם את הסיכוי שלנו לחוות הפסד ואיך נגדיל את הסיכוי שלנו להרוויח יותר. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אם אנחנו רוצים להצליח בהשקעות שלנו כדאי לנו ללמוד את הנושא הזה לעומק. בין אם אתם מחליטים להשקיע בישראל ובין אם הארצות הברית או בכל שוק אחר כדאי לכם ללמוד את השוק לעומק במכללת ביג שוט וכך הסיכוי שלכם להרוויח יגדל.

מדוע כדאי לכם לפנות אל חברת השקעות אמינה שדרכה תשקיעו?

בכדי להשקיע בארצות הברית אנו צריכים להפקיד את הכסף שלנו אצל חברת השקעות. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כדאי לנו לברר את האמינות של חברת ההשקעות וזאת עקב העובדה כי אנו עתידים להפקיד בה כסף רב ובמקרה שהיא תפשוט את הרגל אנו נהיה בבעיה חמורה ועל כן האמינות של החברה זה דבר חשוב ביותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סרטון שיווקי – למה זה הכלי הטוב ביותר?
יש לנו הרבה מאוד כלים בעזרתם אנחנו יכולים לשווק ולפרסם את העסק שלנו, מוצרים ושירותים שאנחנו מבקשים...
קרא עוד »
ינו 31, 2022
הבנת הטיפול בפטריגיום: תובנות מפתח
פטריגיום, מצב עיני תכוף, הוא יותר מסתם גידול מכוער בעין. המכונה בדרך כלל "עין הגולש", מצב זה נובע...
קרא עוד »
ספט 02, 2023
הקמת חנות אינטרנטית חינם – מתי זה לא מספיק?
הקמת חנות אינטרנטית בחינם נשמע כמו יופי של עסקה. אתם מקבלים את כל מה שצריך כדי לפתוח חנות אינטרנטית...
קרא עוד »
פבר 20, 2022