ביג שוט: מה שונה מסחר בשוק ההון האמריקאי לעומת מסחר בשוק ההון בישראל?

יש כאלו הטוענים כי ישראל היא המדינה ה-51 של ארצות הברית, אך נראה כי אין זה המצב אם אנחנו מסתכלים לעומקם של דברים. יש הרבה מאוד הבדלים בין ישראל לארצות הברית ואחד הדברים הבולטים ביותר זה העובדה כי בארצות הברית הכל הרבה יותר גדול. כל מי שהיה בניו יורק יגיד לכם כי סדרי הגודל הם אחרים לגמרי מאלו שיש בתל אביב וכך גם בלוס אנג'לס או שיקגו. באותה מידה ניתן לומר כי סדרי הגודל של שווקי ההון בארצות הברית הם שונים לחלוטין מאשר אלו שבישראל (הצטרפו לשיח בפייסבוק https://www.facebook.com/Bigshotisrael). לכן ניתן לומר כי שוק ההון האמריקאי שונה מאוד משוק ההון הישראלי וזאת עקב העובדה כי בזה האמריקאי יש הרבה יותר שחקנים, הרבה יותר כסף, הרבה יותר אופציות השקעה ועל כן הרבה יותר הזדמנויות להרוויח.

האם יש הבדל בין משקיע שלמד ובין משקיע שלא למד את תחום ההשקעות?

אך לא הכול שונה בין שוק ההון הישראלי ובין שוק ההון האמריקאי תוכלו ללמוד זאת במכללת ביג שוט. מה שודמה בין השווקים זה העובדה כי בשני המקרים אנו יכולים להרוויח כסף רב וגם להפסיד כסף רב. על כן עולה השאלה איך נצמצם את הסיכוי שלנו לחוות הפסד ואיך נגדיל את הסיכוי שלנו להרוויח יותר. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אם אנחנו רוצים להצליח בהשקעות שלנו כדאי לנו ללמוד את הנושא הזה לעומק. בין אם אתם מחליטים להשקיע בישראל ובין אם הארצות הברית או בכל שוק אחר כדאי לכם ללמוד את השוק לעומק במכללת ביג שוט וכך הסיכוי שלכם להרוויח יגדל.

מדוע כדאי לכם לפנות אל חברת השקעות אמינה שדרכה תשקיעו?

בכדי להשקיע בארצות הברית אנו צריכים להפקיד את הכסף שלנו אצל חברת השקעות. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כדאי לנו לברר את האמינות של חברת ההשקעות וזאת עקב העובדה כי אנו עתידים להפקיד בה כסף רב ובמקרה שהיא תפשוט את הרגל אנו נהיה בבעיה חמורה ועל כן האמינות של החברה זה דבר חשוב ביותר.

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים