חדרים לפי שעה לזוג המרגש אך האסור

הרבה פעמים כשאנחנו שומעים על חדרים לפי שעה, אנחנו מיד חושבים על זוגות שמנהלים רומנים, בין אם מדובר ברומנים מותרים או כאלה שלא. ברמה מסוימת יש בכך משהו נכון.

למדנו כבר מלא מעט סרטים ותוכניות אמריקאיות ואחרות, שבדרך כלל מי שמשתמש בחדרים לפי שעה, הם זוגות, בין אם מדובר בזוגות נשואים אשר מעוניינים לקבל קצת פרטיות במהלך היום או בכלל, או מחפשים ריגוש כזה או אחר, אז הם יוצאים מהבית, עוזבים את אזור הנוחות שלהם. לצידם יש לא מעט זוגות שמנהלים רומנים אשר מעוניינים לשכור חדרים לפי שעה בשביל להיות ביחד.

בין היתר, אפשר למצוא זוגות נשואים שבוחרים להיות עם אחרים והם עושים זאת באמצעות השכרת חדר לפי שעה באתר iroom, יש גם זוגות רווקים שמנהלים רומן מבלי שאיש ידע עליהם, מסיבות שונות, ואחת הדרכים שלהם להיפגש ולהיות ביחד, היא באמצעות השכרת חדר לפי שעה.

יש לכך מספר הסברים. ראשית, בחדרים לפי שעה, מרבית הסיכויים שאנחנו לא נפגוש אנשים שאנחנו מכירים. בדרך כלל אנשים לא באים לבלות שם, לא באים לנפוש שם. לא מדובר במקום שיש בו מסעדה או בית קפה כמו במלונות רבים ולכן, סביר להניח שלא נמצא שם אנשים שאנחנו מכירים שיושבים לארוחת בוקר או צהריים.

שנית, יש במקום הזה הרבה מאוד פרטיות, אפשרויות רבות להתבודד ולהיות ביחד מבלי שאיש יפריע. גם בעלי המקום והעובדים בו לא ממהרים להפריע לכל מי שמגיע אליהם. ברור להם שאותם זוגות באו בשביל להיות לבד, להתבודד מבלי שאיש יפריע להם.

שלישית, מעצם זה שמדובר באפשרות של השכרת חדרים לפי שעה, אז לא צריך לשלם הרבה, ואפשר לבלות במקום מספר שעות ולא לילה שלם נניח. צריך לומר, שככה גם הרבה יותר קל להסתיר את עצם זה שמבלים במקום, אם לא רוצים שאיש ידע מזה.

לסיכום, אין ספק שמדובר במקום נהדר בשביל לייצר אינטימיות ולחוות אותה מבלי שאיש יפריע, מבלי שאיש ידע על כך בשום שלב שהוא, מבלי שאנחנו נרצה.

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים