חשבונית אלקטרונית – חסכוני וסביבתי

אחד הכלים האטרקטיביים ביותר שעומדים לרשות חברות גדולות וקטנות, בעלי מקצוע ובעלי עסקים שונים, זה חשבונית ירוקה, חשבונית דיגיטלית אשר ניתן להעביר אותה אל הלקוחות דרך המייל או דרך מכשיר הסלולר.

חשבונית אלקטרונית, דיגיטלית, מדובר בתוצר ייחודי שנוצר על ידי חברות שונות שמציעות את השירות דרך האינטרנט. מדובר בתוצר שבעבר, מן הסתם, אי אפשר היה לייצר, אך כיום בזכות האינטרנט, בזכות העובדה שניתן להעביר הודעות ומסמכים דרך המייל ודרך כלים אחרים, הרי שאנחנו יכולים להשתמש וליהנות מאפשרות של שליחה וקבלה חשבוניות בצורה כזו.

לפני שנסביר מה היתרונות של חשבוניות אלקטרוניות, חשוב להדגיש שתי נקודות מהותיות, הראשונה, אנחנו יכולים לייצר לא רק חשבוניות אלא גם מוצרים אחרים שקשורים להנהלת חשבונות דרך האינטרנט ובכך לחסוך לא מעט עבודה, לא מעט נייר וכן, לא מעט זמן. הנקודה השנייה היא, שירות זה יכול להתאים לכל גורם, בלי קשר לשאלה אם מדובר בבעל מקצוע, חברה גדולה או קטנה, עמותה, ארגון וכדומה. כל אחד יכול להשתמש בשירות זה ולהפיק ממנו תועלת.

למידע נוסף הכנסו לאתר http://www.tranzila.com/

מדוע משתלם להשתמש בחשבוניות אלקטרוניות

כמו שציינו בכותרת, מדובר בחשבוניות ידידותיות לסביבה וחסכוניות. החיסכון בא לידי ביטוי במספר מובנים, כשבין היתר החיסכון גם תורם לכך שאנחנו נוהגים בצורה הרבה יותר ידידותית לסביבה.

מבחינת חיסכון, הרי שחשבוניות אלקטרונית יכולה לחסוך לנו נייר, שכן אין לנו צורך לקנות או לייצר חשבוניות על נייר ולהדפיס אותן, הכל נעשה דרך המחשב. החשבונית גם חוסכת לנו הרבה מאוד זמן, שכן הכל מתבצע דרך המחשב, אנחנו יכולים להעביר אותה לגורמים שונים במייל ואפילו בהודעות בסלולר. הכל מתבצע בקליק אחד, בצורה מהירה. גם אם יש צורך לבצע תיקון בחשבונית המקורית, הרי שזה נעשה דרך המחשב.

מדובר בחשבונית ידידותית לסביבה, כפי שניתן להבין, מאחר והיא לא דורשת מאיתנו שימוש בנייר. הכל נעשה דרך המחשב. אנחנו לא פוגעים בסביבה בשום צורה שהיא. צריך להדגיש, שגם בהיבטים נרחבים יותר, אנחנו חוסכים שימוש בפתרונות אחסון ובכלים אחרים שיש צורך להשתמש בהם, במקרה של חשבוניות דפוס.

קראו עוד על: ניהול קמפיין בגוגל

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים