כמה עולה לשחזר דיסק קשיח ולמה?

הדיסק הקשיח הוא רכיב אלקטרוני \ מכני המשמש לצורך אחסון המידע בצורה הבטוחה ביותר. ברוב המקרים, הדיסק הקשיח מחובר למערכות המחשוב ומסוגל לתפקד כמקור אחסון מהימן ואיכותי. בעקבות זאת, הדיסק הקשיח עשוי להיות פגיע לשלל בעיות – נפילות מתח שונות, מתקפות אקרים, ווירוסים.

 

כמה יעלה לכם לשחזר דיסק קשיח

לפני תהליך שחזור הדיסק הקשיח תתבקשו לשלם עבור זמני הבדיקה הרצופים, לרוב כ- 100-120 ₪. לאחר מכן, לאחר הבדיקה של מעבדת השחזור המקצועית, ולאחר נקיטת האסטרטגיה הנכונה, יצורף לכם הצעת המחיר הסופית עבור תיקון ושחזור המידע מהדיסק הקשיח שלכם. אז כמה זה באמת יעלה לכם? במקרים שמדובר בתקלה מצד בקר המידע, תצטרכו לשלם כ- 400 ₪ לכל היותר. לעומת זאת, אם מדובר בתקלות לוגיות אחרות המחיר יהיה עד 1,500 לכל היותר. ומהצד השני, אם מדובר בהחלפת ראשי קריאה וכתיבה, המחיר יהיה משמעותית גבוהה, כ- 2,000-5,000 ₪ לכל היותר. לרוב, שחזור המידע יתחיל ב- 500 ₪ בלבד.

 

למה זה עולה כל כך הרבה כסף?

אחת השאלות הטובות ביותר שיצא לנו לשמוע, השירות של שחזור המידע מהדיסק הקשיח עולה לא מעט. ישנם המון סיבות שיכולות לגרום לעלייה המשמעותית במחיר, לרוב, מדובר במחירים שמשתנים בעקבות הזמנים הארוכים שהמעבדה צריכה להתעסק עם הדיסק הקשיח, הניסיון הרב של המעבדה, והמקצועיות. מלבד זאת, החלקים שנתבקשו להחלפה יהיו יקרים ונדירים ולכן המחיר יתומחר בהתאם. מעבדה עם ניסיון של 20 שנה תגבה ממכם מחיר יקר יותר מאשר מעבדה שבתחילת הדרך. מלבד זאת, מדובר בתהליך די מורכב, אינטנסיבי מכל בחינה, ודורש זמן ארוך ויקר. המחירים נעים בין 500-5,000 ₪ לכל היותר.

 

כמה זמן לוקח לשחזר דיסק קשיח עד 5GB

במקרים שבהם אנחנו נדרשים לשחזר את הדיסק הקשיח ייתכן שהמחירים ישתנו בהתאם למצב. מלבד זאת, זמני השחזור והבדיקה די ארוכים, ומשתנים בהתאם ללוח העבודות היומי של הטכנאים במעבדה. לרוב, תשובה ראשונה לאחר בדיקה תתקבל כבר ב- 24 השעות הראשונות. לאחר מכן, המעבדה תמתין לתגובת הלקוח – האם לתקן או לא. בשלב הסופי, תצטרכו לחכות בין 3-7 ימי עסקים עד לשחזור המלא של המידע. בכללי, שחזור מידע הכולל בדיקת נתונים תיערך בין 1-14 ימי עסקים לכל היותר.

 

הכנסו עוד היום לאתר שלנו: https://www.tictac.co.il/.

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים

מאגרי תמונות מומלצים

איך למצוא מאגרי תמונות מומלצים?

נכון לשנת 2021 תמונות הן חלק בלתי נפרד מהמרחב הווירטואלי, שכן משתמשים בהם באתרי אינטרנט, רשתות חברתיות, במהלך קידום אורגני, בשיווק ומיתוג דיגיטלי ועוד. מסיבה

קרא עוד »

הכל על מקאפי אנטי וירוס

מקאפי אנטי וירוס, זה לא שם חדש בשטח. הוא נחשב לאנטי וירוס מוכר מזה שנים אבל בשנים האחרונות הוא עשה ללא ספק קפיצת מדרגה נוספת.

קרא עוד »
בניית קישורים בתשלום

קישורים בתשלום

אם אתם רוצים לקדם את האתר שלכם מהר יותר, יש כמה דרכים לעשות את זה ואחת מהן היא קישורים בתשלום! קידום אתרים אורגני זהו תחום

קרא עוד »