איך ניתן לבצע שחזור שרתים?

בכל פעם שהשרת שלכם אושר ואתם מתכננים לשחזר את כל המידע שהיה בו או קבצים אחרים, תחילה תצטרכו לעצור את השרת. ומה עושים מעכשיו? בדיוק בשביל זה הכנו לכם מאמר מקיף בנושא.

 

איך ניתן לבצע שחזור שרתים?

עם כיבוי השרת, לאחר שתעשו זאת, תצטרכו לקבוע מתי הנפילה שלו התרחשה כדי שתדעו באיזה גיבוי יהיה הכי כדאי להשתמש (כלומר, כמה רחוק, מבחינת כרונולוגיית הקבצים שלכם, תצטרכו שהשרת ישחזר).

גם אם אתם מסתבכים ולא ממש מבינים איך לעשות את זה לאופן עצמאי, תמיד יש מי שיעזור לכם עם זה וחברות גיבוי ותפעול גדולות, מציעות את שירותם לטיפול בתקלות מין הסוג הזה – גם באופן מקוון.

 

שימוש בגיבוי משלכם

כדי להשתמש בקובץ הגיבוי שלכם, גשו למנהל הקבצים שלכם ומחקו את כל הקבצים שתחליפו לאחר שתעלו את קבצי הגיבוי שלכם. כך גם לא תקבלו כפילויות של קבצים גדולים שמין הסתם יקשו על תפעול קל ורציף של המחשב.

 

שחזור מערכת – מי יכול לעשות את זה?

בדרך כלל, בכל מה שקשור לשחזור קבצים ומדיה שהיו לכם על המחשב, חשוב לדעת שניתן לעשות זאת באופן עצמאי וקל. בגלל שלא כולנו מבינים בשחזור קבצים, יש חברות שונות שנותנות שירות תיקונים ושחזורים עד בית הלקוח.

ישנן מעבדות איכותיות בארץ שתוכלו להיעזר בהם כדי לשפר ולתקן כל דבר שאתם נתקלים במחשב שלכם. לפעמים, בגלל שלא כולם יודעים איך עושים את זה בצורה מקצועית, רבים מוצאים את עצמם מתקשים עם שחזור פריטים ולו הפשוטים ביותר.

בדיוק בשביל מקרים כאלה אנחנו ממליצים לכם ללכת לביקור במעבדת מחשבים רצינית, שם לא תיקחו סיכונים על המידע שאבד לכם.

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים

כמה עולה לשחזר דיסק קשיח ולמה?

הדיסק הקשיח הוא רכיב אלקטרוני \ מכני המשמש לצורך אחסון המידע בצורה הבטוחה ביותר. ברוב המקרים, הדיסק הקשיח מחובר למערכות המחשוב ומסוגל לתפקד כמקור אחסון

קרא עוד »
אביזרי סקס לחד מיניים

אביזרי סקס לחד מיניים

מי שחד מיני יודע שכאשר בוחרים ללכת בדרך האמיתית – הכול יותר מהנה. אם אתם ממשים את התשוקה שלכם לאדם אחר – גבר או אישה,

קרא עוד »