אינדקס עסקים – מה זה בעצם?

אחד מסוגי האתרים הפופולאריים ביותר באינטרנט מאז הקמתו, הוא מדריך עסקי, אינדקס שמכיל מגוון רחב של עסקים בתחומים שונים ולמעשה הוא נועד להחליף את ספר הטלפונים הקלאסי. 

אינדקס עסקים מכיל שמות של בעלי מקצוע ועסקים בתחומים שונים ומאפשר לכל גולש שנכנס אליו, למצוא עסקים שהוא מחפש, בין אם זה על פי תחום ובין אם זה על פי אזור, כאשר בכל עמוד של בית עסק או בעל מקצוע, אפשר ליהנות ממגוון רחב של מידע מקיף אודותם. כך למשל, אם אנחנו מחפשים אינסטלאטור בתל אביב, אז אנחנו יכולים לקבל אודות כל בעל מקצוע בתחום, מידע נרחב על הניסיון שלהם, תחומי התמחות וכן פרטי התקשרות, ראו כאן

כאמור, אינדקס עסקים נועד להחליף את ספר הטלפונים ועם הזמן הוא גם הפך להיות הרבה יותר משוכלל, זאת בזכות פי'צרים ושיפורים שונים שהוכנסו במהלך השנים באופן ספציפי לאינדקסים ובאופן רחב יותר, לעולם האינטרנט, מה שכמובן איפשר לשלב אותם גם באינדקסים. בין אם זה פ'יצרים כגון חיבור לרשתות חברתיות, חיבור לוואטסאפ, שליחת פנייה דרך האתר, הצגת סרטונים ועוד. 

איזה אינדקס קיימים ומדוע משתלם לנו לעבוד איתם

אנחנו יכולים למצוא שני סוגים עיקריים של אינדקסים. אינדקס אחד הוא כללי, קרי מציג את כל בעלי המקצוע והעסקים בכל התחומים, וכן אנחנו יכולים למצוא אינדקסים ספציפיים, כלומר, כאלה שעוסקים רק בתחום מקצועי מסוים. 

משתלם לנו לעבוד עם אינדקסים בתור גולשים, מאחר וכך אנחנו יכולים להיחשף לבעלי מקצוע ובעלי עסקים בתחומים שונים, מעבר לכך, תהליך החיפוש הוא הרבה יותר פשוט ומהיר. אנחנו יכולים לקבל מידע נרחב שיכול לעזור לנו בנושא. אנחנו לא צריכים לברור אותו, אנחנו לא צריכים לחפש בין אתרים שונים, עד שנמצא את מה שנכון עבורנו. 

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים