איך להזמין מחו"ל באופן מאובטח?

ללא צל של ספק, היתרון הגדול של עולם האינטרנט, זו היכולת שלנו להזמין מוצרים שונים דרך אתרים בארץ ולא פחות חשוב דרך אתרים בחו"ל. כך אנחנו יכולים ליהנות ממגוון רחב של מוצרים במחירים אטרקטיביים. השאלה היא, כיצד עושים את זה בצורה מאובטחת. ריכזנו בעבורכם את כל המידע במאמר שלפניכם.

איך מבצעים הזמנות באינטרנט בצורה מאובטחת?

בשביל להבין איך מזמינים מוצרים ושירותים באינטרנט בצורה נכונה ובטוחה, צריך להבין את התהליך. נניח וגולשים הזמינו ציוד דרך עלי אקספרס, הם לא מתקשרים אל הצוות במקום בשביל לבצע את ההזמנה. הכול נעשה אונליין, דרך האתר, בלי להיות בקשר טלפוני או פרונטאלי עם האנשים במקום. באתר אפשר למצוא עמוד, אליו מגיעים אחרי שמסיימים לבחור את המוצרים אותם רוצים להזמין, ושם יש אפשרות למלא את כל פרטי האשראי ופרטים אישיים אחרים, בשביל שצוות האתר יוכל לגבות את התשלום. בסיום התהליך, הצוות יוציא את ההזמנה למשלוח (דרך הגורם שאחראי על שיווק המוצר בפועל).

על מנת שגולשים יוכלו לבצע את התהליך בצורה פשוטה, נוחה והכי חשוב בצורה בטוחה, הרי שעל האתר לדאוג שעמוד התשלום יהיה מאובטח. זו גם דרישה של חברות האשראי. כל מי שרוצה להיות מחובר למערכת סליקה, חייבת להתקין עמוד עם תקני בטיחות מחמירים לשימוש בכרטיסי אשראי.

כיצד נדע שאכן האתר מאובטח?

מרבית העסקים שעוסקים במכירות ובשיווק מוצרים ושירותים, הם אתרים מאובטחים לכל דבר. כלומר, אפשר למצוא בהם עמוד מאובטח עם התקנים המחמירים. בתור גולשים, אנחנו חייבים לבחון היטב את סוג ואיכות האתר, עלינו לבחון מי עומד מאחוריו, בשביל שנוכל להיות בטוחים שאכן אנחנו יכולים להשתמש בו. אין סיבה לפנות לאתרי מכירות לא מוכרים, ואין סיבה שאנחנו נקנה באתרים שאינם מחזיקים ברשותם עמוד תשלום מאובטח. חשוב להדגיש, שהחשיבות של אתרים מאובטחים היא בכך שאנחנו יכולים להיות בטוחים שהיכולת של גורמים עוינים למשוך את המידע שלנו מתוך האתר, היא מאוד נמוכה ועל כן, אנחנו נעדיף להשתמש באתרים כאלה ולא באתרים שיש בהם רמת סיכון גבוהה יותר.

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים

מזגן פוג'יצו

האם מזגן פוג'יצו הוא מומלץ?

מזגן פוג׳יצו מיוצר על ידי חברה אשר נמצאת בשוק מזה לא מעט שנים ולאורך כל הדרך היא ידועה באמינות ואיכות המזגנים שהיא מייצרת. מזגן כזה

קרא עוד »