בניית אתרים לחברות גדולות – יתרונות וחסרונות

חברות גדולות מבססות על הפעילות העסקית שלהן על מגוון רחב של ערוצים או נתיבים. אחד הערוצים החיוניים לחברות גדולות הינו המרחב הדיגיטלי. כיום זו לא שאלה האם כדאי אתר. יש אין ספור יתרונות בצעד של בניית אתרים לחברות גדולות אך יש חסרונות לפעולה חפוזה, ההסברים לפניכם. 

מה אתר מושקע מביא עימו לחברה גדולה 

לחברה גדולה שאין לה נוכחות חזקה ברשת או שהאתר מיושן ולא כל כך פעיל, חשוב להבין על היתרונות הבאים: 

  1. בניית אתרים לחברות גדולות מאפשרת חשיפה בפני קהל יעד נוסף, שלא בטוח עד כמה הכיר אתכם לפני כן. 
  2. אתר יכול לשמש להפצת ידע, לשיפור המיתוג ובכך – לשיפור המוניטין של חברה גדולה. 
  3. בעזרת אתר מתאים, ניתן לפנות ישירות לצרכן, עם הצעות ערך ועם מכירות ישירות ללא גורמי ביניים שגוזרים קופון. 
  4. אין גבול למה שניתן למכור באינטרנט, וזה אומר אפילו מכוניות ודירות. ומה שלא ניתן למכור אונליין, אפשר להציע אונליין, תוך קביעת פגישות עם לקוחות לשיחות ייעוץ או מכירה אונליין או פנים אל פנים. 
  5. בניית אתרים לחברות גדולות יכולה להעניק פלטפורמה לא רק מול לקוחות אלא גם פתרון לעבודה עם סוכנים, אנשי שטח, עובדים, ספקים. אתרים גדולים ומורכבים יכולים להקל על תהליכי עבודה ואף להוזיל עלויות.

החסרונות של בניית אתר בצורה חפוזה 

בעזרת פלטפורמות שונות ניתן כיום להקים אתר בסיסי, מעכשיו לעכשיו. אבל יש חסרונות לעבודה חפוזה ולא מסודרת. בניית אתרים לחברות גדולות במיטבה נעשית לאחר אפיון עמוק, בדיקת צרכים, הקמת צוות עבודה להקמת האתר. לא רצוי ולא ראוי שחברה רצינית תשיק אתר שנראה מדרג ב'. הנוכחות המקוונת צריכה להראות את האיכות והיתרונות, בשילוב חווית משתמש ראויה לשמה.  

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים

לוגו לעסק

לוגו הוא החלק החשוב ביותר בעסק. הם הדבר הראשון שאנשים רואים והם יכולים ליצור או להרוס עסק. לוגו צריך להיות מסוגל לייצג את החברה בצורה

קרא עוד »

מערכת crm מומלצת

מערכת ה-CRM היא תוכנה המסייעת לחברות לנהל את הלקוחות והמכירות שלהן. זה משמש חברות כדי לעקוב אחר הלקוחות והמכירות שלהן. מערכת ה-CRM מסייעת לחברה לנהל

קרא עוד »