מה זה BTC?

אז מה זה BTC – ביטקוין הוא מטבע דיגיטלי שנוצר בשנת 2009 על ידי אדם אלמוני המשתמש בכינוי Satoshi Nakamoto. זוהי גם מערכת תשלום עמית לעמית ורשת תשלומים דיגיטלית. ביטקוין הפך לפופולרי יותר ויותר עם השנים, ויש אנשים שאפילו קוראים לו "זהב דיגיטלי" בגלל מידת הערך שלו.

לא שייך לממשלה

ביטקוין הוא מטבע דיגיטלי שאינו מונפק על ידי אף בנק מרכזי או ממשלה. ניתן לשלוח אותו מאדם אחד לאחר ללא צורך במתווך כגון בנק או שער תשלום. ביטקוין היה המטבע הקריפטוגרפי המבוזר הראשון, שהושק בשנת 2009. מאז הוא גדל בפופולריות והפך למקובל יותר בציבור, כאשר אנשים רבים משתמשים בו על בסיס יומיומי לרכישות שלהם.

הכי פופולרי 

ביטקוין, המטבע הקריפטוגרפי הפופולרי ביותר, הוא מטבע דיגיטלי שניתן לשלוח מאדם אחד לאחר ללא כל מתווך. ביטקוין היא מערכת תשלום עמית לעמית מבוזרת ומטבע דיגיטלי שהוצגה כתוכנת קוד פתוח בשנת 2009 על ידי המפתח הבדוי סאטושי נקמוטו. הוא מטבע קריפטוגרפי עם רשת מבוזרת, עמית לעמית, המשתמשת בקריפטוגרפיה כדי להסדיר את יצירת המטבע ולאמת עסקאות.

הביטקוין ידוע בצמיחה המהירה שלו, ובכך שניתן לשלוח אותו לכל מקום בעולם בכל עת מבלי לעבור דרך בנק או מוסד ממשלתי. אין לה גם סמכות מרכזית או גוף בקרה.

פרוטוקול הביטקוין מציין שרק 21 מיליון ביטקוינים ייצרו אי פעם על ידי כורים. המשמעות היא שהם אינם נתונים לאינפלציה כמו מטבעות אחרים, שכן לא ניתן להדפיס או לנפח אותם כרצונם.

לסיכום, ביטקוין הוא מטבע דיגיטלי שאינו נשלט על ידי אף ממשלה או בנק מרכזי. הוא משתמש בקריפטוגרפיה כדי לאבטח עסקאות ולשלוט ביצירת יחידות חדשות. ל-BTC יש היצע קבוע, כלומר רק 21 מיליון ביטקוינים יהיו קיימים אי פעם. זה אומר שלא ניתן לנפח את BTC כמו מטבעות פיאט, וזה דפלציוני באופיו.

לפרטים נוספים: http://rorisrael.com/he/companies/bits-of-gold#sthash.aJpc27cn.dpbs

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לימוד פסיכומטרי – טיפים של אלופים
ההצלחה בפסיכומטרי חשובה לכל אחד. לקראת המבחן נחפש טיפים, עצות והדרכות שיעזרו לנו להשיג הישגים טובים...
קרא עוד »
מרץ 30, 2020
מערכת crm מומלצת
מערכת ה-CRM היא תוכנה המסייעת לחברות לנהל את הלקוחות והמכירות שלהן. זה משמש חברות כדי לעקוב אחר הלקוחות...
קרא עוד »
אוג 29, 2022
איך להשתפר במתמטיקה?
ידע ויכולות הם דברים בעלי חשיבות להצלחה שלנו בחיים. ולכן חשוב כל כך שכל ילד וילדה ישקיעו בלימודים...
קרא עוד »
נוב 01, 2020