איך למכור באמזון

אמזון הוא אתר המסחר האלקטרוני הגדול בעולם. יש לו למעלה מ-500 מיליון מוצרים ומיליוני משתמשים. זהו גם אחד האתרים הפופולריים ביותר למכור בהם.

אחד האתגרים הגדולים ביותר במכירה באמזון הוא שיש כל כך הרבה מוצרים וכל כך מעט לקוחות. זה מקשה על המוכר לדעת באיזה מוצר לבחור ואיזה מהם יביא את התוצאות הטובות ביותר.

כתוצאה מכך, המוכרים מגיעים לרוב עם מכירות מרובות וללא מנצח ברור – הם פשוט ניסו מוצרים שונים עד שהם מוצאים משהו שמתאים להם.

כדי לפתור בעיה זו, אמזון הציגה את אלגוריתם המלצות המוצרים שלה כחלק משירות "הגשמה על ידי אמזון" שלה בשנת 2016. האלגוריתם לומד מרכישות של לקוחות ולאחר מכן ממליץ על מוצרים דומים על סמך מה שלמד על טעמם, העדפותיהם והיסטוריית הרכישות שלהם. המערכת יכולה ללמוד מרכישות קודמות וכן ממשוב משתמשים אחרים (כגון ביקורות). כאשר האלגוריתם מוצא מוצר דומה.

אמזון הוא אתר מסחר אלקטרוני פופולרי מאוד והוא אחד האתרים המבוקשים ביותר ברשת. איך למכור באמזון? איך למצוא את מילות המפתח הנכונות למוצר שלך? כיצד להשתמש במנוע החיפוש של אמזון ובנתונים שלו?

החלק הראשון של הספר עוסק כיצד למצוא את מילות המפתח הנכונות למוצר שלך. המחבר מסביר בפירוט כיצד לבצע מחקר מילות מפתח באמצעות גוגל, בינג, יאהו ומנועי חיפוש אחרים. הוא גם מסביר איך אתה יכול להשתמש במנוע החיפוש של אמזון כדי לגלות איזה סוג של מוצרים נמכרים באמזון. הוא גם מכסה היבטים חשובים אחרים כמו SEO, PPC ושיווק שותפים.

יש אנשים שלא מסוגלים למכור באמזון. אין להם מושג איך לעשות את זה, או שהם עושים את זה רע. הם לא יודעים את מילות המפתח הנכונות, או שהם לא יודעים איזה סוג מוצר למכור ובאיזו קטגוריה לבחור, באתר https://nockoutmarketing.com תקבלו טיפים בנושא.

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים

קידום אתרים

ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לבנות את האתר שלך עם איש מקצוע שבונה אתרים בצורה מקצועית. יש הרבה יתרונות שמגיעים עם זה. נדון בנקודות הבאות:

קרא עוד »