מי צריך שרת פרטי?

יש הרבה אנשים שאין להם גישה לשרת פרטי, והם צריכים יותר מסתם דואר אלקטרוני וקבצים. הם צריכים את היכולת לאחסן את הקבצים שלהם, לקרוא אותם בכל עת ולגשת אליהם מכל מקום שהם הולכים. שרתים פרטיים הם לא רק למי שאין לו גישה לרשת ציבורית. הם יכולים לשמש כל אדם שזקוק ליכולת לאחסן את המסמכים שלו בשרת שלו, אבל לא רוצה שאחרים יהיו במשרד או מבט מבחוץ של מה שמאוחסן בו. 

למי כדאי להשתמש בשרת פרטי?

ישנם אנשים רבים שמשתמשים בשרת פרטי מאותן סיבות שאתה משתמש במחשב אישי, או בטלפון נייד או מחשב נייד – הם צריכים את היכולת לאחסן קבצים ומסמכים. הם לא רוצים שאף אחד במשרד יראה מה הם עושים במחשב שלו, ובמיוחד לא את הסיסמאות שלהם! אין זה פלא שרוב החברות מחייבות להיות מישהו אצלו איתם, או שיש להם גישה אליהם בכל עת. אם יש לך שרת פרטי, עליך לחשוב היטב כיצד הוא יעבוד עם שאר התשתית המשרדית שלך וכיצד ניתן לגשת אליו גם כן. ואם אתה כן משתמש בשרת פרטי, וודא שאתה מודע לדרישות לאבטחת רשת ברשת משותפת שבה נמצאים השרתים שלך. 

טיפים להגדרת שרת פרטי:

אם אתה מתכוון להגדיר שרת לשימוש פרטי, לא מקובל שתשתמש באותה סיסמה ביותר ממערכת אחת. אם זה המקרה, אני ממליץ לך לשקול שני חשבונות – אחד אישי ואחד תאגידי. לאחר מכן בחר סיסמה שונה עבור כל חשבון כדי שהסיסמאות שלך לא ייפגעו אם הן ייגנבו . אם אתה משתמש ביותר משרת אחד עם החברה שלך, החליט למי יש גישה לאילו מערכות. אם אינך רוצה למערכת לגשת לאותו אדם, שנה את הסיסמה של החשבון של אותה מערכת והפעל אימות דו-גורמי עבור אותו חשבון. זה ימנע גישה לא מורשית למערכות אחרות.

פרטים נוספים באתר: https://intervision.co.il/

 

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים

לוגו לעסק

לוגו הוא החלק החשוב ביותר בעסק. הם הדבר הראשון שאנשים רואים והם יכולים ליצור או להרוס עסק. לוגו צריך להיות מסוגל לייצג את החברה בצורה

קרא עוד »

מערכת crm מומלצת

מערכת ה-CRM היא תוכנה המסייעת לחברות לנהל את הלקוחות והמכירות שלהן. זה משמש חברות כדי לעקוב אחר הלקוחות והמכירות שלהן. מערכת ה-CRM מסייעת לחברה לנהל

קרא עוד »