מי צריך שרת פרטי?

יש הרבה אנשים שאין להם גישה לשרת פרטי, והם צריכים יותר מסתם דואר אלקטרוני וקבצים. הם צריכים את היכולת לאחסן את הקבצים שלהם, לקרוא אותם בכל עת ולגשת אליהם מכל מקום שהם הולכים. שרתים פרטיים הם לא רק למי שאין לו גישה לרשת ציבורית. הם יכולים לשמש כל אדם שזקוק ליכולת לאחסן את המסמכים שלו בשרת שלו, אבל לא רוצה שאחרים יהיו במשרד או מבט מבחוץ של מה שמאוחסן בו. 

למי כדאי להשתמש בשרת פרטי?

ישנם אנשים רבים שמשתמשים בשרת פרטי מאותן סיבות שאתה משתמש במחשב אישי, או בטלפון נייד או מחשב נייד – הם צריכים את היכולת לאחסן קבצים ומסמכים. הם לא רוצים שאף אחד במשרד יראה מה הם עושים במחשב שלו, ובמיוחד לא את הסיסמאות שלהם! אין זה פלא שרוב החברות מחייבות להיות מישהו אצלו איתם, או שיש להם גישה אליהם בכל עת. אם יש לך שרת פרטי, עליך לחשוב היטב כיצד הוא יעבוד עם שאר התשתית המשרדית שלך וכיצד ניתן לגשת אליו גם כן. ואם אתה כן משתמש בשרת פרטי, וודא שאתה מודע לדרישות לאבטחת רשת ברשת משותפת שבה נמצאים השרתים שלך. 

טיפים להגדרת שרת פרטי:

אם אתה מתכוון להגדיר שרת לשימוש פרטי, לא מקובל שתשתמש באותה סיסמה ביותר ממערכת אחת. אם זה המקרה, אני ממליץ לך לשקול שני חשבונות – אחד אישי ואחד תאגידי. לאחר מכן בחר סיסמה שונה עבור כל חשבון כדי שהסיסמאות שלך לא ייפגעו אם הן ייגנבו . אם אתה משתמש ביותר משרת אחד עם החברה שלך, החליט למי יש גישה לאילו מערכות. אם אינך רוצה למערכת לגשת לאותו אדם, שנה את הסיסמה של החשבון של אותה מערכת והפעל אימות דו-גורמי עבור אותו חשבון. זה ימנע גישה לא מורשית למערכות אחרות.

פרטים נוספים באתר: https://intervision.co.il/

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קידום דיגיטלי – צור לעצמך נוכחות ברשת
באמצעות קידום דיגיטלי שנעשה בחכמה תוכל לראות כי הנוכחות של העסק שלך ברשת תתעצם מיום ליום וכך תוכל...
קרא עוד »
אוק 17, 2021
חשיפת הדינמיקה: תובנות מפתח לפני יציאה לאתרי הימורים מקוונים
הימורים מקוונים, צומת של טכנולוגיה ובידור, התפתח במהירות לשדרה פופולרית הן למתחילים והן למהמרים...
קרא עוד »
ספט 17, 2023
מתי כוכבי: עידן הפרטיות ברשת
אחד הדיונים הבולטים, הפופולאריים ביותר בתקשורת בכלל ובפרט בעולם הטכנולוגיה, מתעסק בכל מה שקשור...
קרא עוד »
אפר 23, 2020