מי צריך טופס דיגיטלי למילוי פרטים?

אין ספק כי כיום כולם מתקדמים לעידן הדיגיטל, דבר שבא לידי ביטוי בכל השירותים הדיגיטליים הניתנים על ידי החברות והארגונים השונים. אם בעבר רק מעטים סיפקו את האפשרות לחתום דיגיטלית או למלא טפסים אונליין, הרי שכיום מדובר כבר על חלק אינטגרלי מתהליך העבודה. באמצעות מערכת ייעודית המאפשרת לבנות טפסים באופן עצמאי, כל עסק יכול לשדרג את חווית הלקוח ואת תהליך העבודה שלו. מערכת מסוג זה אמורה להכיל ממשק משתמש ידידותי המאפשר לעובדים לבנות את הטפסים הרלוונטיים. ניתן לבחור בין יצירה של מסמך חדש, לבין שימוש בתבנית קיימת. המערכת מאפשרת ליצור שדות חובה ושדות בחירה, לצד שדות ייעודיים לצירוף תמונות שונות. הטופס נשלח למייל או לווטסאפ של הלקוח, דבר שמקל על הנגישות ועל המילוי המהיר. בסיום מילוי הטופס המערכת שולחת אותו ישירות לארכיון. 

טופס דיגיטלי למילוי פרטים – למי זה יכול להועיל?

כיום כל סוג של עסק יכול להזדקק לטופס דיגיטלי למילוי פרטים, מאחר והדבר חוסך זמן והתעסקות מיותרת. במקום שנציג השירות יתקשר לכל לקוח ויבזבז זמן יקר ערך לצורך מענה על שאלון, ניתן פשוט לשלוח את השאלון ללקוח למילוי עצמי. זוהי דרך מעולה לייעל את ההתנהלות הכללית של העסק ולשפר את חווית הלקוח. רוב הלקוחות לא ישמחו להתעכב בשיחה עם נציג שירות, אך לא תהיה להם שום בעיה להקדיש דקות ספורות למילוי של טופס דיגיטלי. הדבר נכון במיוחד עבור חברות וארגונים השולחים כמות גדולה של טפסים ומסמכים, כגון חברות ביטוח, חברות פיננסים, משרד עורכי דין, מרכזים רפואיים וכדומה.

לסיכום, טופס דיגיטלי למילוי פרטים יכול להיות שימושי למגוון רחב של עסקים, חברות וארגונים שמעוניינים לייעל את תהליך העבודה ולשפר את חווית הלקוח.

צריכים חתימת מסמכים דיגיטלית?אנחנו הכתובת >>>

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים