לימודי QA – מה חשוב לעשות לפני שמתחילים ללמוד

רוצים קריירה מפוארת בתחום מרתק ומכניס כאחד? לימודי QA פתוחים בפניכם ללמידה גם מהבית. רגע לפני שאתם מתחילים קורס של בודקי תוכנה, כדאי שתקראו מאמר חשוב זה שיסביר לכם כיצד להתכונן למשימה.

 

לימודי QA – מה חשוב לעשות לפני שמתחילים ללמוד

אין כמו קריירה בתחום ההיי טק, כדי להתחיל בה את החיים. ישנן יתרונות רבים בלימודי QA ובודקי תוכנה ידניים ואוטומטיים; אם זה באתגר בבדיקת תוכנות או בסיפוק העצום שיש בזה כאשר אתם אלו שאחראיים לפיתוחה ולהוצאה לאור של תוכנה מסוימת.

אז מה זה QA? לפני שמתחילים ללמוד QA ובודקי תוכנה, תהיו חייבים להכיר ולהבין כיצד היא עובדת ולמה אתם צריכים לבדוק כל תוכנה האופן ידני או אוטומטי, לפני שהיא יוצאת לשוק ונמכרת ללקוחות בעולם.

 

תיאור תפקיד של בודק תוכנה

תיאור התפקיד של בודק תוכנה, כוללת חובות והאחריות כבדי משקל, שכן בודקים אלה הם אלו שיכריעו האם התוכנה תהיה מיועדת לשימוש או שמה על מפתחיה לשנות אותה ב- 180 מעלות ורק אחר כך היא תהיה מיועדת להתאמה אישית ומוכנה לעבודה.

 

פרופיל עבודה של בודק תוכנה

בודקי תוכנה אחראים על איכות, פיתוח ופריסת תוכנה. הם מעורבים בביצוע בדיקות אוטומטיות וידניות כדי להבטיח שהתוכנה שיצרו המפתחים, מתאימה למטרה. חלק מהתפקידים כוללים ניתוח תוכנות ומערכות, הפחתת הסיכון ומניעת בעיות תוכנה.

 

למי זה מיועד?

תפקיד זה, יציע למועמד המוסמך הזדמנות מצוינת לעבוד על פרויקטים חדשים ומרתקים. בין אם יש לכם ניסיון קודם ובין אם לא. לימוד בודקי תוכנה מיועד לכל מי שיש לו רצון לשנות ולקחת תוכנה מסוימת ולהפוך אותה להרבה יותר טובה ומותאמת למשתמשים.

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים

כמה עולה לשחזר דיסק קשיח ולמה?

הדיסק הקשיח הוא רכיב אלקטרוני \ מכני המשמש לצורך אחסון המידע בצורה הבטוחה ביותר. ברוב המקרים, הדיסק הקשיח מחובר למערכות המחשוב ומסוגל לתפקד כמקור אחסון

קרא עוד »
אביזרי סקס לחד מיניים

אביזרי סקס לחד מיניים

מי שחד מיני יודע שכאשר בוחרים ללכת בדרך האמיתית – הכול יותר מהנה. אם אתם ממשים את התשוקה שלכם לאדם אחר – גבר או אישה,

קרא עוד »