לימודי QA – מה חשוב לעשות לפני שמתחילים ללמוד

רוצים קריירה מפוארת בתחום מרתק ומכניס כאחד? לימודי QA פתוחים בפניכם ללמידה גם מהבית. רגע לפני שאתם מתחילים קורס של בודקי תוכנה, כדאי שתקראו מאמר חשוב זה שיסביר לכם כיצד להתכונן למשימה.

 

לימודי QA – מה חשוב לעשות לפני שמתחילים ללמוד

אין כמו קריירה בתחום ההיי טק, כדי להתחיל בה את החיים. ישנן יתרונות רבים בלימודי QA ובודקי תוכנה ידניים ואוטומטיים; אם זה באתגר בבדיקת תוכנות או בסיפוק העצום שיש בזה כאשר אתם אלו שאחראיים לפיתוחה ולהוצאה לאור של תוכנה מסוימת.

אז מה זה QA? לפני שמתחילים ללמוד QA ובודקי תוכנה, תהיו חייבים להכיר ולהבין כיצד היא עובדת ולמה אתם צריכים לבדוק כל תוכנה האופן ידני או אוטומטי, לפני שהיא יוצאת לשוק ונמכרת ללקוחות בעולם.

 

תיאור תפקיד של בודק תוכנה

תיאור התפקיד של בודק תוכנה, כוללת חובות והאחריות כבדי משקל, שכן בודקים אלה הם אלו שיכריעו האם התוכנה תהיה מיועדת לשימוש או שמה על מפתחיה לשנות אותה ב- 180 מעלות ורק אחר כך היא תהיה מיועדת להתאמה אישית ומוכנה לעבודה.

 

פרופיל עבודה של בודק תוכנה

בודקי תוכנה אחראים על איכות, פיתוח ופריסת תוכנה. הם מעורבים בביצוע בדיקות אוטומטיות וידניות כדי להבטיח שהתוכנה שיצרו המפתחים, מתאימה למטרה. חלק מהתפקידים כוללים ניתוח תוכנות ומערכות, הפחתת הסיכון ומניעת בעיות תוכנה.

 

למי זה מיועד?

תפקיד זה, יציע למועמד המוסמך הזדמנות מצוינת לעבוד על פרויקטים חדשים ומרתקים. בין אם יש לכם ניסיון קודם ובין אם לא. לימוד בודקי תוכנה מיועד לכל מי שיש לו רצון לשנות ולקחת תוכנה מסוימת ולהפוך אותה להרבה יותר טובה ומותאמת למשתמשים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מערכת פריוריטי: תובנות מפתח ליישום מוצלח
בעולם העסקים והטכנולוגיה המתפתח במהירות, הטמעת מערכות עדיפות יעילות היא חיונית עבור כל ארגון שמטרתו...
קרא עוד »
דצמ 14, 2023
ניווט בעולם הדינמי של קידום ושיווק ברשתות חברתיות
כשאתם יוצאים למסע המרגש של קידום ושיווק ברשתות חברתיות, חיוני להצטייד בידע ובאסטרטגיות שיכולים...
קרא עוד »
נוב 16, 2023
כיצד נגרום לדיוור שלנו להגיע לתיבת הדואר הנכנס ולא לספאם?
חוק הספאם אשר מגביל שליחת פרסומות ללא אישור מהמקבל עדיין בתוקף, אבל נראה שלא מעט מפרסמים...
קרא עוד »
פבר 01, 2023