לימודי QA – מה חשוב לעשות לפני שמתחילים ללמוד

רוצים קריירה מפוארת בתחום מרתק ומכניס כאחד? לימודי QA פתוחים בפניכם ללמידה גם מהבית. רגע לפני שאתם מתחילים קורס של בודקי תוכנה, כדאי שתקראו מאמר חשוב זה שיסביר לכם כיצד להתכונן למשימה.

 

לימודי QA – מה חשוב לעשות לפני שמתחילים ללמוד

אין כמו קריירה בתחום ההיי טק, כדי להתחיל בה את החיים. ישנן יתרונות רבים בלימודי QA ובודקי תוכנה ידניים ואוטומטיים; אם זה באתגר בבדיקת תוכנות או בסיפוק העצום שיש בזה כאשר אתם אלו שאחראיים לפיתוחה ולהוצאה לאור של תוכנה מסוימת.

אז מה זה QA? לפני שמתחילים ללמוד QA ובודקי תוכנה, תהיו חייבים להכיר ולהבין כיצד היא עובדת ולמה אתם צריכים לבדוק כל תוכנה האופן ידני או אוטומטי, לפני שהיא יוצאת לשוק ונמכרת ללקוחות בעולם.

 

תיאור תפקיד של בודק תוכנה

תיאור התפקיד של בודק תוכנה, כוללת חובות והאחריות כבדי משקל, שכן בודקים אלה הם אלו שיכריעו האם התוכנה תהיה מיועדת לשימוש או שמה על מפתחיה לשנות אותה ב- 180 מעלות ורק אחר כך היא תהיה מיועדת להתאמה אישית ומוכנה לעבודה.

 

פרופיל עבודה של בודק תוכנה

בודקי תוכנה אחראים על איכות, פיתוח ופריסת תוכנה. הם מעורבים בביצוע בדיקות אוטומטיות וידניות כדי להבטיח שהתוכנה שיצרו המפתחים, מתאימה למטרה. חלק מהתפקידים כוללים ניתוח תוכנות ומערכות, הפחתת הסיכון ומניעת בעיות תוכנה.

 

למי זה מיועד?

תפקיד זה, יציע למועמד המוסמך הזדמנות מצוינת לעבוד על פרויקטים חדשים ומרתקים. בין אם יש לכם ניסיון קודם ובין אם לא. לימוד בודקי תוכנה מיועד לכל מי שיש לו רצון לשנות ולקחת תוכנה מסוימת ולהפוך אותה להרבה יותר טובה ומותאמת למשתמשים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה צריך קישורים
קישורים הם המרכיב החשוב ביותר בתוכן שלך. זוהי דרך להראות שאתה אמין, אמין ורלוונטי. הם עושים הרבה כדי...
קרא עוד »
אוג 13, 2022
איך לבחור עורך דין לתביעה ייצוגית?
תביעות ייצוגיות המוגשת על ידי מספר אנשים אותם מייצג אותם עורך דין אחד או משרד עורכי דין, הן תביעות...
קרא עוד »
אוק 05, 2021
למה כדאי לבנות חנות אינטרנט
בניית חנות וירטואלית היא דרך מרגשת להגיע ליותר לקוחות ולהרחיב את העסק שלך. בעזרת הכלים הנכונים תוכלו...
קרא עוד »
פבר 04, 2023