איך תגנו על האביזרים בגינה ובמרפסת מפני הגשמים?

הגנה לגינה ובמרפסת מגשמים

חודשי החורף בישראל הנם מועטים, אולם כאשר מגיע החורף אנו עדים לשיטפונות בכבישים ובערים, בתים, גינות, רכבים ורהיטי גן שניזוקים כל שנה מגשמים חזקים, ברד ואפילו רוחות חזקות. על מנת להגן מכל אלה כדאי לבצע כמה פעולות שונות בכדי לשמור על ריהוט הגינה והמרפסת מפני הגשמים והחורף המבצבץ מעבר לפינה.

הגנה על מוצרי הגינה

ריהוט גן של הומגרדן יכול להוסיף המון לגינה שלכם. כיף לשבת עליו, ליהנות ממנו בחודשי הקיץ החמימים ולנצלו בכל רגע אפשרי, בין אם אתם יושבים בגינה לבד, עם חברים או עם המשפחה – תמיד כיף למצוא פינה נפלאה לשבת בה. ריהוט הגינה לרוב יהיה עם בסיס עץ או ברזל שעשויים להיפגע בשל הגשמים של החורף. בעוד רהיטי הברזל והמתכת עשויים להתקלף ולהחליד, הרי שריהוט עץ יכול לבקוע ולגדל פטריות ולאבד מצורתו ויופיו. שמירה על מוצרי אלה על ידי שינוי המיקום שלו, כיסויים או בנייה של פרגולה או מכסה אחר יהיו חיוניים לצורך שמירה על הרהיטים לאורך זמן.

הגנה על מוצרי המרפסת

מוצרי המרפסת יהיו לרוב כורסאות, ספסלי ישיבה, שולחנות או גריל בר. כמובן שישנם אינספור מוצרים אחרים שיכולים להיות במרפסת, אולם החשיבות לשמירה על כולם היא מכרעת שכן אחרי חורף אחד אתם עשויים לאבד את הרהיטים והציוד שלהם. כך למשל גשם, ברד או רוחות חזקות עשויות לפגוע בשולחן הזכוכית שלכם ולנפץ אותו, לשבור את הגריל בר החדש שלכם או להרוס את ריהוט העץ שיספגו את המים ויגרמו לבקיעתו.

עצות כלליות

רכשו כיסוי לגריל בר או כיסוי לספסלים ורהיטי העץ השונים בגינה ובמרפסת. הגנו עליהם ככל שתוכלו. הכיסויים יישארו אתכם לאורך שנים כדי לכסות את המוצרים מדי חורף. אם אתם יכולים לבנות פרגולה, גגון או להעביר את המוצרים תחת אחד מאלה לשמירה עליהם מפני הגשמים והברד – עשו זאת.

לסיכום; בלאי ריהוט הגן והמרפסת שלכם יכול להגיע לאלפי שקלים בשנה אם לא תדעו לשמור עליהם. כדאי להשקיע עוד כמה מאות שקלים ומעט זמן כדי לשמור ולשמר את הריהוט שלכם לאורך זמן.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סרט מוצר שיווקי
מבלי להכיר אתכם באופן אישי, ברור כשמש כי בתור עסקים יש לכם מטרה ברורה: למכור, וכמה שיותר. הגדלת מחזור...
קרא עוד »
אפר 20, 2020
**8 דברים שכדאי לדעת לפני שאתם הולכים על מדפסת תלת מימד לבית**
מדפסות תלת מימד הופכות לנפוצות יותר ויותר בבתים פרטיים, בזכות היכולות המרשימות שלהן והאפשרויות...
קרא עוד »
יונ 13, 2024
תובנות מרכזיות להשתתפות בסדנאות כתיבה
סדנאות כתיבה הן פלטפורמות חשובות לאין ערוך לכותבים בכל הרמות. הם מציעים שילוב ייחודי של למידה, ביקורת...
קרא עוד »
דצמ 29, 2023