הכל על מקאפי אנטי וירוס

מקאפי אנטי וירוס

מקאפי אנטי וירוס, זה לא שם חדש בשטח. הוא נחשב לאנטי וירוס מוכר מזה שנים אבל בשנים האחרונות הוא עשה ללא ספק קפיצת מדרגה נוספת. מתוכנת אבטחה טובה אך לא מאוד בולטת, היא קיבעה את מעמדה כאחד השחקנים המובילים והטובים ביותר בתחום. 

הרקע של מאפי

לפני שנציג כמה מהפיצ'רים והיכולות המובילים של אנטי וירוס מקאפי נציין שמוצרי החברה כוללים פתרונות לאבטחת אינטרנט ומוצרים ייעודיים לעסקים ולמשתמשים ביתיים. מייסד החברה היה מומחה אבטחה אמריקאי. בהמשך רכשה אינטל את החברה, שנקנתה לאחר מכן על ידי קרן השקעות מובילה. 

מה כולל מקאפי אנטי וירוס

הדבר הראשון ואולי החשוב ביותר שיש לנו לומר על מקאפי אנטי וירוס זה שזו תוכנה שמצליחה לחסום את מרבית סוגי האיומים, לרבות של הווירוסים החדשים ביותר. זו מערכת הגנת זמן אמת, עם פיירוול, סריקות, ניהול סיסמאות חכם. התוכנה מתמודדת מצוין עם שלל תוכנות זדוניות וניתן להשיג אותה גם בחבילת אבטחה שמכסה מספר עצום של מכשירים במחיר אחד. זה אנטי וירוס שנמצא בקו המתקדם של האבטחה, יכולת עצירת מגוון איומי כופר, התרעה על אתרים מסוכנים, חסימת התקפות. 

כמקובל במוצרים מתקדמים, מדובר למעשה גם בתוכנה שיודעת לשפר את ביצועי המחשב. התוכנה כוללת אפשרות לסריקה מורחבת ולסריקת בזק, היא מסמנת התראות על קבצים חשודים, מעדכנת אילו איומים הוסרו. למתקדמים, מקאפי אנטי וירוס מאפשר להציג דוחות מפורטים. מקאפי אנטי וירוס יודע להתריע על תוכנות או פיצ'רים שמותקנים במחשב ומומלץ לעדכן אותם.  ההיגיון שבכך – תוכנות ישנות עלולות לכלול חולשות מבחינת אבחת מידע וחשיפה לתקיפה ונזק. הפיצ'ר הזה מהווה דרך נוספת לשמור על המחשב או כל מכשיר אחר, מפני איומים. 

לעוד מידע בנושא כנסו לאתר https://se-keys.com/

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים