הגנה מפני מתקפת סייבר על ארגון

התקפות סייבר הן בעיה הולכת וגוברת. כארגון, אתה צריך להיות פרואקטיבי בהגנה על העסק שלך. ארגון חשוף להתקפות סייבר. על הארגונים לנקוט באמצעי זהירות מפני התקפות כאלה. ארגון עשוי להיות מוגן מפני מתקפת סייבר על ידי יישום של אמצעים טכנולוגיים מתקדמים בעזרתה של חברה שמתמחה בהגנת סייבר.

מתקפת הסייבר הנפוצה ביותר היא "תוכנת כופר" או "תולעת". סוג זה של התקפה משתמש במחשב כדי להפעיל קובץ שנועד לפגוע בארגון. תוכנת הכופר תצפין קבצים ותאלץ משתמשים לשלם כדי שהנתונים שלהם ישוחזרו.

מונעים מתקפות סייבר על הארגון

ניתן למנוע את תוכנת הכופר על ידי שימוש ברשת פרטית וירטואלית (VPN) או על ידי שימוש בכלי אבטחה כגון תוכנות נגד תוכנות זדוניות, הזמינות אצל ספקים שונים. עם זאת, הדרך הטובה ביותר להגן מפני התקפות סייבר היא באמצעות הטמעת פתרונות אבטחה בכל המערכות המשמשות בארגון.

התקפות סייבר הן האיום האחרון על העולם הדיגיטלי. האחרונה שבהן הייתה מתקפת הכופר של WannaCry שהשפיעה על יותר מ-300,000 מחשבים ברחבי העולם. תוכנת הכופר של WannaCry היא תוכנה זדונית שמצפינה קבצים ודורשת כספי כופר על מנת לפענח אותם. דווח כי זה התפשט באמצעות מיילים נגועים והודעות ספאם.

קראו על מערכת ניהול זהויות >>>

תלמדו איך להגן על הארגון שלכם

הדרך הנפוצה ביותר להגן על ארגון מפני התקפות סייבר היא להשתמש בחומת אש. עם זאת, זה יכול להיות קשה ולאורך זמן. פתרון יעיל יותר הוא להשתמש במדיניות אבטחת תוכן (CSP). כך אתם יכולים לדעת שאתם פועלים בצורה אחראית על מנת למנוע מתקפת סייבר על ארגון באמצעות הגנה אקטיבית. תמיד תחשבו צעד אחד קדימה עם כל הצעדים שאתם בוחרים לעשות על מנת להגן על הארגון שלכם.

שווה קריאה: מהי מערכת למידה מרחוק >>>

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים