סרטי תדמית – באנגלית או בעברית

סרטי תדמית

היום כבר אין שום ספק כי כל עסק וכל חברה זקוקים לסרט תדמית איכותי ומקצועי. זהו למעשה כרטיס הביקור של העסק, היות ובלעדיו אחוזי החשיפה לעסק שלכם יהיו נמוכים משמעותית. לכן כל מי שהשקיע את כל הזמן, המשאבים והמאמץ הכרוכים בפתיחה של עסק, חייב לעשות את המינימום הדרוש על מנת לשווק אותו בצורה הטובה ביותר. למעשה, כדאי לדעת כי סרטי תדמית מהווים את הכלי השיווקי היעיל ביותר לצורך קידום העסק, היות והוא מאפשר ללקוחות הפוטנציאלים לקבל הצצה חטופה לבית העסק, להכיר את צוות העובדים וכמובן לשמוע את הסיפור המיוחד העומד מאחורי העסק שלכם. עם זאת, ישנה שאלה מהותית שבעלי עסקים רבים מתלבטים לגביה- האם להפיק את סרט התדמית בשפה העברית או בשפה האנגלית?

סרטי תדמית באנגלית או בעברית- שאלת השאלות!

קודם כל, חשוב להדגיש כי כל סרט תדמית אורך בין 1 – 3 דקות, היות וזהו הזמן האידיאלי ביותר על מנת לשמור על הקשב של האנשים. בעידן הנוכחי לרוב האנשים אין את הסבלנות הדרושה כדי לראות סרטון שאורך יותר ממספר דקות אחדות, ובטח שלא לקרוא טקסט ארוך ומורכב. לכן חשוב להקפיד על הפקה של סרטון מקצועי ומושך, שיתפוס את תשומת ליבם של הגולשים וימנע מהם לדפדף לעמוד אחר. לגבי שאלת השפה של הסרטון, חשוב להבין כי השפה חייבת להיות מותאמת לקהל היעד. למשל, אם מדובר על סרטון שמיועד להקרנה בכנס מקצועי בינלאומי, עדיף כמובן להכין את הסרטון בשפה האנגלית. לעומת זאת, אם מדובר על סרטון שצפוי לככב באתר האינטרנט של החברה, כאשר קהל היעד שלה הינם לקוחות ישראלים, עדיף יהיה להשקיע בסרטון בשפה העברית. מעבר לכך, חשוב כמובן להפיק את הסרטון בהתאם לאופי של החברה ולערכים שהיא מייצרת, לכן אם מדובר על חברה בינלאומית שפונה לקהל יעד מחו"ל ומארץ, ניתן להשקיע בשני סרטוני תדמית נפרדים- האחד באנגלית והשני בעברית.

לסיכום, סרטי תדמית מהווים היום את הכלי השיווקי העוצמתי והיעיל ביותר בשוק. חשוב כמובן להפיק סרטון מקצועי וברמה הגבוהה ביותר, על מנת ליהנות מהיתרונות הרבים שלו.

לעוד פרטים, בקרו בכתובת https://www.vdo.guru/he/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך משחקים פוקר באינטרנט
ישנן תוכנות ואף אתרים שמאפשרים לשחק פוקר באינטרנט. כך שאם אתם מתעניינים לגבי פוקר אונליין, ככה שתוכלו...
קרא עוד »
פבר 07, 2021
ניווט במתכוני עוף ובשר באינטרנט: מציאת ההתאמה הנכונה
בעידן הדיגיטלי של היום, האינטרנט משמש כמשאב קולינרי עצום, ומציע שפע של מתכוני עוף ובשר שיתאימו לכל...
קרא עוד »
פבר 12, 2024
יתרונות מרכזיים של השקעה בביטקוין
כמומחה ותיק בתחום המטבעות הקריפטו, אני כאן כדי לשפוך אור על היתרונות החיוניים של השקעה בביטקוין שכל...
קרא עוד »
מרץ 03, 2024