צילום לאמזון

צילום לאמזון

פתיחת חנות באמזון יכולה לפתוח לכם דלתות רבות. למעשה מדובר באחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות. אחד הדברים החשובים ביותר המשפיעים על המכירות באמזון ובכלל באתרי מסחר אלקטרוני הוא כמובן התמונות של המוצרים. צילום לאמזון צריך להיעשות בצורה מקצועית ואיכותית והתמונה צריכה להיות מובלטת על הרקע, עם תאורה נכונה, פרופורציות נכונות בין גודל המוצר לתמונה ועוד. בין אם אתם משכירים צלם מקצועי ובין אם אתם מצלמים את התמונה בעצמכם הינה כמה טיפים שיוכלו לעזור לכם.

#1 – איכות ויציבות התמונה:

כאשר אתם מצלמים מוצרים להעלאה למכירה באמזון או בכל אתר מסחר אחר חשוב לדאוג לתמונות איכותיות, ברזולוציה גבוהה ותמונות חדות ללא טשטוש. ייתכן והגולשים ירצו ללחוץ על התמונה, להגדיל אותה ולבחון פרטים קטנים בנוגע למוצר. לכן אתם רוצים לוודא שאתם עושים שימוש במצלמה טובה, חצובה וכו'. 

#2 – תאורה נכונה:

שם המשחק בהפקת תמונה טובה היא תאורה טובה. התאורה יכולה להשפיע על הנראות של המוצר, על הצבע שלו במידה מסוימת, על איכות התמונה והמקצועיות שלה בעיני הגולש ועוד. לכן אתם רוצים להשתמש בתאורה מלאכותית כדי לאזן את התאורה בחדר ולייצר תמונה עם תאורה מספיק ברורה אך לא מוגזמת מצד שני.

#3 – קונספט לתמונה:

צילום מוצרים לאינטרנט בתחומים מסוימים כמו אלקטרוניקה למשל עדיף להציג תמונה איכותית ברזולוציה גבוהה של המוצר עצמו. בתחומים כמו אוכל, ביגוד ותחומים אחרים – ייתכן ותעדיפו לייצר תמונת קונספט. הכוונה היא לתמונה שבה יש סיפור מאחוריה ו/או מישהו שמשתמש במוצר וכו'. כך אתם מראים ללקוח את אפשרויות השימוש במוצר, מציגים אדם מחייך שנהנה מהמוצר ומעביר את ההרגשה והסיפור ללקוח וגם מציגים בצורה מוחשית יותר איך להשתמש נכון במוצר במידה והלקוח מתבלבל או לא יודע אם המידות של המוצר מתאימות לו וכו'.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עובדות מפתיעות על טעינת כרטיסי סים בתשלום מראש
עולם התקשורת הניידת מתפתח ללא הרף, וכרטיסי סים בתשלום מראש ממלאים תפקיד מרכזי בנוף הזה. למרות השימוש...
קרא עוד »
דצמ 20, 2023
למה כדאי לבנות חנות אינטרנט
בניית חנות וירטואלית היא דרך מרגשת להגיע ליותר לקוחות ולהרחיב את העסק שלך. בעזרת הכלים הנכונים תוכלו...
קרא עוד »
פבר 04, 2023
עשה ואל תעשה בחיפוש עבודה דרך לוח דרושים
מחפש אחר עבודה חדשה? אם אתם בוחן לוח דרושים יהיה חשוב שתפעל בצורה חכמה וזאת על מנת להבטיח שהסיכויים...
קרא עוד »
אוק 19, 2018