צילום לאמזון

פתיחת חנות באמזון יכולה לפתוח לכם דלתות רבות. למעשה מדובר באחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות. אחד הדברים החשובים ביותר המשפיעים על המכירות באמזון ובכלל באתרי מסחר אלקטרוני הוא כמובן התמונות של המוצרים. צילום לאמזון צריך להיעשות בצורה מקצועית ואיכותית והתמונה צריכה להיות מובלטת על הרקע, עם תאורה נכונה, פרופורציות נכונות בין גודל המוצר לתמונה ועוד. בין אם אתם משכירים צלם מקצועי ובין אם אתם מצלמים את התמונה בעצמכם הינה כמה טיפים שיוכלו לעזור לכם.

#1 – איכות ויציבות התמונה:

כאשר אתם מצלמים מוצרים להעלאה למכירה באמזון או בכל אתר מסחר אחר חשוב לדאוג לתמונות איכותיות, ברזולוציה גבוהה ותמונות חדות ללא טשטוש. ייתכן והגולשים ירצו ללחוץ על התמונה, להגדיל אותה ולבחון פרטים קטנים בנוגע למוצר. לכן אתם רוצים לוודא שאתם עושים שימוש במצלמה טובה, חצובה וכו'. 

#2 – תאורה נכונה:

שם המשחק בהפקת תמונה טובה היא תאורה טובה. התאורה יכולה להשפיע על הנראות של המוצר, על הצבע שלו במידה מסוימת, על איכות התמונה והמקצועיות שלה בעיני הגולש ועוד. לכן אתם רוצים להשתמש בתאורה מלאכותית כדי לאזן את התאורה בחדר ולייצר תמונה עם תאורה מספיק ברורה אך לא מוגזמת מצד שני.

#3 – קונספט לתמונה:

צילום מוצרים לאינטרנט בתחומים מסוימים כמו אלקטרוניקה למשל עדיף להציג תמונה איכותית ברזולוציה גבוהה של המוצר עצמו. בתחומים כמו אוכל, ביגוד ותחומים אחרים – ייתכן ותעדיפו לייצר תמונת קונספט. הכוונה היא לתמונה שבה יש סיפור מאחוריה ו/או מישהו שמשתמש במוצר וכו'. כך אתם מראים ללקוח את אפשרויות השימוש במוצר, מציגים אדם מחייך שנהנה מהמוצר ומעביר את ההרגשה והסיפור ללקוח וגם מציגים בצורה מוחשית יותר איך להשתמש נכון במוצר במידה והלקוח מתבלבל או לא יודע אם המידות של המוצר מתאימות לו וכו'.

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים

לוגו לעסק

לוגו הוא החלק החשוב ביותר בעסק. הם הדבר הראשון שאנשים רואים והם יכולים ליצור או להרוס עסק. לוגו צריך להיות מסוגל לייצג את החברה בצורה

קרא עוד »

מערכת crm מומלצת

מערכת ה-CRM היא תוכנה המסייעת לחברות לנהל את הלקוחות והמכירות שלהן. זה משמש חברות כדי לעקוב אחר הלקוחות והמכירות שלהן. מערכת ה-CRM מסייעת לחברה לנהל

קרא עוד »