ייעוץ זוגי ברחובות, כיצד לבחור איש מקצוע?

ייעוץ  זוגי הוא תהליך אימון לזוגיות הכולל מתן תמיכה והכוונה לזוגות החווים קשיים בזוגיות שלהם. הייעוץ יעזור לבני הזוג לראות מה הם יכולים לעשות כדי לשפר את מערכת היחסים שלהם, זאת לאחר שהתגלו קונפליקטים, קשיים ובעיות בזוגיות המשפיעים על איכות ושגרת החיים של כל אחד מבני הזוג.

למרות שנהוג לייחס את תהליך הייעוץ הזוגי לתהליך טיפול זוגי, כדאי להבחין בין שני תהליכים אלו כדי להבין איזה סוג אימון יהיה מתאים יותר לזוגות. ההבדל בין ייעוץ לטיפול זוגי הוא שבעוד שייעוץ נועד להיות תהליך מתמשך, הטיפול מתמקד יותר בטיפול בבעיה מסוימת.

ייעוץ זוגי – מה כרוך בתהליך האימון הזוגי?

השלב הראשון הדרוש בתהליך הייעוץ הזוגי עם נעמה רגב הוא שבני הזוג יהיו פתוחים וכנים לגבי מה שהם חווים. זה גם המקום שבו יועץ הזוגיות יכול לעזור להם בזיהוי בעיותיהם, זאת באמצעות הדרכה והקשבה לכל אחד מהם. לאחר מכן, היועץ הזוגי יעזור להם לעבוד על הבעיות שעלו כדי למצוא יחד פתרון שיתאים לשני הצדדים. 

נוסף למציאת "תוכנית פעולה" אותה בני הזוג יוכלו ליישם בזוגיות שלהם, היועץ הזוגי גם יסייע לבני הזוג להגדיר יעדים בתהליך האימון הזוגי וכך להתקדם לעבר מטרותיהם. לאחר תוצאה מוצלחת, היועץ יכול לעבוד על שיפור מערכת היחסים וכן על זיהוי טריגרים לכל קונפליקטים ובעיות עתידיים. 

ייעוץ זוגי ברחובות – למי זה מתאים?

זוגות שמתגוררים באזור רחובות והסביבה וחווים בעיות שונות בחיי הזוגיות, צריכים לפנות לקבלת ייעוץ זוגי ברחובות כדי לדעת כיצד לעבוד על התקשורת האישית ביניהם, כיוון שהגורם המרכזי שקשור לייעוץ זוגי מוצלח הוא תקשורת נכונה בין בני זוג. 

חשוב לזוגות לפתח מיומנויות תקשורת טובות על מנת להימנע מעימותים עתידיים ובעיות במערכות היחסים שלהם. ראשית, חשוב ששני בני הזוג ישתפו מידע על עצמם כדי שיידעו מה הם רוצים במערכת היחסים שלהם. כמו כן, חשוב להם להיות מסוגלים להביע את רגשותיהם ודאגותיהם בצורה אמיתית וכנה. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תוכן לאתר שלכם – האם כדאי לכם לעשות את זה בעצמכם או שעדיף דרך כותב תוכן מקצועי?
כותב תוכן הוא אדם שיוצר תוכן לאתרים, אבל אין לבלבל אותם עם האנשים שכותבים דפי אינטרנט או מאמרים....
קרא עוד »
יונ 23, 2022
אדם טל מלמד תחום שנקרא 'מאני האקינג' – מה זה אומר?
"מאני האקינג" נחשב היום לאחד התחומים הנפוצים והפופולאריים ביותר, היות ואנשים רבים מעוניינים למצוא את...
קרא עוד »
יול 21, 2020
הכלים הטובים ביותר לשיווק באינטרנט
העידן הדיגיטלי פורח ומתקדם. כל יום צצים סטארטאפים חדשים ואפליקציות נוספות מגיחות לאוויר העולם. כל כך...
קרא עוד »
נוב 22, 2019