3 מאגרי תמונות מומלצים לאיורים

מאגרי תמונות הם הפתרון האינטרנטי האידיאלי לצורך שימוש הוגן בתמונות, או יצירות גרפיות אחרות, בעלות זכויות יוצרים, באופן ישיר על ידי המשתמש הממוצע, אשר מעוניין להשתמש בהמחשה ויזואלית מגוונת, אבל לא רוצה להיחשף לתביעת זכויות יוצרים. גם היוצרים נהנים מהמאגרים הללו, שכן הם מאפשרים להם להיחשף לקהל רחב יותר מאי פעם ולקבל תמורה עבור השימוש ביצירות שלהם.

 

לבחור את הטובים ביותר

כמעט כל מי שעובד בתחום האינטרנט צריך שתהיה לו גישה לשימוש בתמונות, איורים, קליפים ואילוסטרציות – באופן חוקי.

יש לא מעט מאגרי תמונות מומלצים המציעים גישה כזו בתשלום או בחינם, אבל לא כולם טובים. להלן 3 מאגרים מומלצים, בזכות חוויית משתמש משובחת, תוכניות מנוי מגוונות ונוחות, גישה מקצועית, מגוון עצום של תמונות, איורים, סרטונים ועוד:

 

  1. DepositPhotos – אחד המאגרים הידועים והמומלצים ביותר ברשת, שנותן לכם גישה למיליוני תמונות, סרטונים, איורים, עיצובים ועוד. רמת אמינות גבוהה, תוכניות מנוי נוחות ועוד עשרות רבות של אלפי תמונות ואימג'ים שונים הופכים את המאגר הזה מוביל בתחומו.
  2. 123RF  – זהו מאגר נוסף של אימג'ים שונים, בתוכם תמונות, סרטונים ואיורים מרהיבים, שמיועדים לשימוש על ידי מנויים של האתר. הוא נחשב מגוון, איכותי ומקורי. לכן דווקא אנשי מדיה מעדיפים להשתמש בו יותר מאשר מאגרים אחרים.
  3. Dreamstime – מאגר מרשים בכמות האימג'ים שיש בו, אשר מציע גם קבצי אודיו, אפקטים קוליים וכמובן – תמונות, איורים, וקטורים ושלל אימג'ים מגוונים.

 

לסיכום

הרשת מלאה באפשרויות וחלק מהן מאפשר לכם למצוא את האימג' המתאים ביותר ליצירה שלכם, בין אם אתם עוסקים בשיווק דיגיטלי, גרפיקה ממוחשבת, או פשוט רוצים להכין מצגת ללימודים. 

כדי שתוכלו להשתמש ביצירות מדהימות ומקצועיות, בלי לחשוש מתביעת זכויות יוצרים – מצאו את מאגר תמונות שמתאים לכם.

שתף את המאמר

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
דורון חיים

דורון חיים

יזם אינטרנטי המתמחה בתחום אבטחה ברשת ובלוקצ'יין

פוסטים אחרונים